Piotr Żyła
Instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 27 Sierpnia 2020

Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)

Piotr Żyła w ostatnim czasie z pewnością nie był zadowolony z aktywności jego byłej żony, która jeszcze przed zawodami Letniego Grand Prix (LGP) w Wiśle znów postanowiła zaatakować skoczka swoimi wypowiedziami. Sprawa znów nieco ucichła, ale teraz Justyna Żyła znów zdaje się próbować zdenerwować eksmęża.

Piotr Żyła w sprawach sportowych z pewnością nie ma na co narzekać. W ostatnich zawodach LGP w Wiśle dwukrotnie zajmowął trzecie miejsce, potwierdzając dobrą dyspozycję. Inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o kontakty z dziećmi oraz wciąż istniejący konfilkt z byłą żoną. Piotr musi mierzyć się z kolejnymi oskarżeniami i docinkami ze strony Justyny Żyły.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ponad 150 zarażonych. Koronawirus na pielgrzymce
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zatrważające sceny w Gdańsku. Nie miał litości. Wszystko rozegrało się na oczach turystów
Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła ma powody do niezadowolenia?

Przypomnijmy, że całkiem niedawno eks-małżonka polskiego skoczka oskarżyła go w wywiadzie dla "Super Expressu", że nie ma czasu dla swoich dzieci, nie isteresuje nimi na co dzień, a jeśli już się z nimi spotyka, to w towarzystwie nowej partnerki, której wg Justyny Żyły jej dzieci nie chcą widywać.

Przez ostatnie kilka dni kobieta zdawała się skupiać na sobie oraz swoich dzieciach. 33-latka publikowała odważne zdjęcia w internecie, chwaląc się tym jak wypoczywa w gronie przyjaciół. Później chwaliła się także pomysłowością i umiejętnościami swojego syna. Tym razem znów postanowiła odnieść się do jego dokonań, jednak nie trudno zobaczyć w tym kolejny przytyk w stronę ojca chłopca.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej

Kolejna szpilka wbita byłemu mężowi?

Piotr Żyła miał nadzieję, że jego syn zostanie skoczkiem, podobnie jak on sam. Do niedawna sam mówił, że chce zostać sportowcem i trenował dyscyplinę, w której spełnia się jego tata. Teraz jednak Justyna Żyła poinformowała, że ich dziecko zmieniło plany i zrobiła to w sposób, mogący urazić Piotra.

- Dziecko zawsze chce być jak rodzic, którego podziwia, szanuje i jest dla niego wzorem i autorytetem. Mój ukochany syn oznajmił, że idzie do technikum gastronomicznego. Serce rośnie - napisała Justyna Żyła na swoim Instagramie, dając w ten sposób do zrozumienia, że jest ważniejsza w życiu swoich dzieci nich ich ojciec.

Piotr Żyła


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważająca informacja od Ministerstwa Zdrowia. Liczba zgonów w Polsce przekroczyła 2 tysiące
  2. Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne "jaja". Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachu
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News