Piotr Żyła
Facebook Piotr Żyła Official
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Sierpnia 2020

Justyna Żyła zdradziła plany swojego syna. Nie pójdzie w ślady ojca, ma zupełnie inne plany

Piotr Żyła, reprezentant Polski w skokach narciarskich w ostatnich tygodniach znalazł się na czołówkach gazet i portali za sprawą wypowiedzi jego byłej żony Justyny Lazar. Celebrytka opowiedziała w wywiadach, jakie relacje utrzymuje sportowiec z dwójką ich dzieci. Kobieta nie szczędziła byłemu partnerowi gorzkich słów i wyznała, że skoczek niezbyt interesuje się dziećmi. Teraz dowiedzieliśmy się, że syn Piotra Żyły, nie chce iść w ślady ojca i zamierza zająć się czymś zupełnie innym.

Piotr Żyła może nie być zadowolony na wieść o decyzji, jaką podjął jego syn Jakub. Matka chłopca i była żona skoczka Justyna Żyła zdradziła, że ma on już plan na swoją przyszłość i nie zamierza iść wyznaczoną przez ojca ścieżką. Chłopiec nie chce być skoczkiem narciarskim.

Liga Europy. Cracovia, Lech, Piast. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TVLiga Europy. Cracovia, Lech, Piast. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TVCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Masz mroczki przed oczami? Lekarze nie mają dla ciebie dobrych wiadomości
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz


Piotr Żyła nie będzie miał następcy. Jego syn zdecydował

Fani skoków narciarskich w ostatnich tygodniach żyli nie tylko zawodami Letniego Grand Prix, ale także konfliktem, jaki na nowo rozgorzał między Justyną i Piotrem Żyłą. Dawni małżonkowie toczyli na łamach mediów społecznościowych istną wojnę. Na jaw wyszły między innymi groźby śmierci, jakie Justyna Żyła kierowała pod adresem nowej partnerki Piotra Żyły.

Później celebrytka, która zyskała popularności dzięki małżeństwu ze sportowcem i udziałowi w programach telewizyjnych, zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała, jak wyglądają relacje Piotra Żyły z dwójką ich dzieci. Dowiedzieliśmy się między innymi, że skoczek rzadko widuje dzieci, a one nie chcą spędzać czasu z jego nową ukochaną. Justyna Żyła twierdzi także, że jej były mąż spóźnia się nie raz z płaceniem alimentów w terminie.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej


Justyna Żyła dumna z wyboru syna

Teraz dowiedzieliśmy się natomiast, że syn zwaśnionej dwójki, Kuba, zdecydował, co chce robić w przyszłości. Okazuje się, że 13-latek nie zamierza zostać skoczkiem narciarskim, choć trenował właśnie tę dyscyplinę sportu i deklarował, że podobnie jak ojciec, zostanie sportowcem. Sytuacja się jednak najwyraźniej zmieniła. Justyna Żyła na Instagramie obwieściła, że jej syn zamierza uczęszczać do technikum gastronomicznego.

- Dziecko zawsze chce być jak rodzic, którego podziwia, szanuje i jest dla niego wzorem i autorytetem. Mój ukochany syn oznajmił, że idzie do technikum gastronomicznego. Serce rośnie - napisała celebrytka pod zdjęciem potrawy przygotowanej przez jej syna Jakuba. Wygląda na to, że takim tekstem 33-latka próbowała kolejny raz zagrać na nosie Piotrowi Żyle, który może być rozczarowany decyzją swojego syna.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021
  2. Nastolatki z całego świata jako ofiary Holokaustu. Kontrowersyjny trend w mediach społecznościowych
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News