Piotr Żyła
youtube.com./tvpsport
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Stycznia 2020

Nieznane fakty o Piotrze Żyle. Osobisty problem doprowadzał go do rozpaczy

Piotr Żyła uważany jest za ucieleśnienie dobrego humoru. Skoczek często żartuje, udziela bardzo zabawnych wypowiedzi i naśmiewa się ze skoków swoich i kolegów z reprezentacji Polski. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że sportowiec przeżywał swój własny, osobisty dramat. Sportowiec miał wielkie problemy, które zaważyły na jego życiu i karierze sportowej.

Piotr Żyła wraca do dobrej dyspozycji i coraz lepiej idą mu konkursy w ramach Pucharu Świata. Skoczek narciarski przeżywał jednak niedawno osobisty dramat, który przełożył się na jego gorszą dyspozycję. Gdyby nie osobisty dramat, możliwe, że sportowiec znajdowałby się w o wiele lepszej dyspozycji. Niestety, ale sprawy osobiste doprowadziły do tego, że atleta był na skraju załamania. A wszystko wydarzyło się w trakcie sezonu 2018/19.

Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do EkstraklasyZ ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do EkstraklasyCzytaj dalej

Piotr Żyła zmagał się z dramatem. Mało kto o tym wie

Kiedy w 2018 roku stało się jasne, że Piotr Żyła opuści swoją ówczesną żonę Justynę i wybierze życie u boku nowej kobiety, kariera sportowca zaczęła się załamywać. Ciężka sprawa rozwodowa, jak też obserwowanie rosnącej popularności byłej ukochanej nie zadziałały dobrze na psychikę sportowca. Trzeba przypomnieć, że Justyna Żyła oczerniała także skoczka na swoich mediach społecznościowych i publikowała coraz więcej informacji na temat życia u boku sportowca.

Osoby z otoczenia Żyły potwierdzają, że dla sportowca był to bardzo ciężki czas i mimo że starał się to ukrywać pod płaszczykiem żartów i dobrego poczucia humoru, to prywatnie bardzo przeżywał rozstanie z żoną i rosnące zainteresowanie Justyną Żyłą.

Fizjoterapeuta potwierdza. To był bardzo ciężki czas dla sportowca

Kilka słów w sprawie dramatu sportowca zabrał jego prywatny fizjoterapeuta, który na czas kryzysu Żyły stał się jego powiernikiem. Specjalista nie ukrywa, że psychika sportowca odbijała się na jego organizmie.

- Można dążyć do zmiany, ale krok po kroku. On jednym cięciem z wesołego, roześmianego i naturalnego, dodajmy, Piotra Żyły stał się mrukiem patrzącym w czubek butów. Według mnie to go stłamsiło (…). Nie jest sobą i zaczyna się to odbijać. To jest po prostu nienaturalne - mówił na początku 2019 roku przyjaciel sportowca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy transfer okienka został potwierdzony. Gwiazdor w nowym zespole (FOTO)
  2. Uczestnik Ligi Mistrzów w Ekstraklasie. Klub potwierdza hitowy zakup
  3. Z ostatniej chwili. Łukasz Piszczek może wrócić do Ekstraklasy
  4. Legia Warszawa zostanie zaskarżona do FIFA? "To nie jest normalne"
  5. Klub Polaka zmaga się z dramatem. "Chcą nas zniszczyć. Ich marzenie stanie się koszmarem"
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News