Piotr Żyła wybory 2020
Instagram - Piotr Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 28 Czerwca 2020

Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. "Ja już wybrałem" (FOTO)

Piotr Żyła dołączył do grona gwiazd sportu, które wzięły udział w wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Skoczek narciarski w swoim stylu zażartował i umieścił w mediach społecznościowych humorystyczne zdjęcie. Polak pokazał, na kogo oddał głos w wyborach. Fani byli zaskoczeni.

Piotr Żyła to już kolejna gwiazda sportu, która zadeklarowała, że wzięła udział w wyborach prezydenckich w Polsce. Reprezentant Polski zamieścił na swoim profilu na Facebooku humorystyczne zdjęcie, na którym pokazał, na kogo oddał głos w wyborach. Fani w komentarzach gratulują skoczkowi poczucia humoru.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Wracają do obostrzeń i wskazują winnego sytuacji. Trudna walka w gminach na zachodzie UE
Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)Czytaj dalej

Piotr Żyła oddał głos w wyborach prezydenckich

Wybory prezydenckie 2020. Trwają wybory prezydencie w Polsce. Od godziny 7 rano można w komisjach wyborczych złożyć głos na swojego kandydata. Z tego obywatelskiego obowiązku skorzystały także gwiazdy sportu. Niektórzy z samego rana odwiedzili komisje wyborcze, a zdjęcia z głosowania zamieścili na swoich mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska z samego rana ruszyła do lokalu wyborczego, aby oddać swój głos w wyborach prezydenckich organizowanych w na terenie całej Polski, a także za granicą. Trenerka swój głos oddała po godzinie 8. Na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z urną wyborczą. Lewandowska zachowała wszelkich obostrzeń sanitarnych i miała na twarzy maseczkę.

Swój głos oddała także Justyna Kowalczyk, która zagłosowała niedługo po otwarciu lokali wyborczych. Pięciokrotna medalistka olimpijska głosowała w Kasinie Wielkiej, w której mieszka na co dzień. Na jej Twitterze widnieje godzina 8:06. - Zrobione - podpisała zdjęcie lokalu wyborczego, w którym oddała głos.

Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)Czytaj dalej

Humorystyczne zdjęcie Piotra Żyły

Swój głos oddał także Piotr Żyła. Polak na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie z własnoręcznie zrobioną przez niego listą wyborczą. Na liście znalazły się przekręcone nazwiska kandydatów, a znak "X" Żyła postawił przy dopisanym swoim nazwisku. Kibice w komentarzach nie ukrywają zachwytu nad poczuciem humoru skoczka.

W niedzielę 28 czerwca w Polsce odbywają się wybory prezydenckie. Każdy obywatel Polski po ukończeniu 18. roku życia może oddać swój głos. Wystarczy udać się do lokalu wyborczego właściwego dla swojego miejsca zamieszkania i oddać głos na kandydata. W wyborach startuje 11 kandydatów i na karcie należy wskazać tylko jednego, stawiając znak "X" w kratce obok nazwiska naszego kandydata. Lokale wyborcze zostaną zamknięte o godzinie 21.

Piotr Żyła wybory 2020

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważne nieprawidłowości w jednym z lokali wyborczych. Czy głosy będą uznane za nieważne?
  2. Niesamowity wynik. PKW podała frekwencję na godzinę 12
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News