Podbeskidzie Bielsko-Biała
Facebook Podbeskidzie Bielsko-Biała
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Lipca 2020

Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek

Podbeskidzie Bielsko-Biała odniosło kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Fortuna I ligi. Tym razem podopieczni Krzysztofa Brede pokonali GKS Jastrzębie 3:0 i postawili kolejny krok w kierunku awansu do Ekstraklasy. Drużyna z województwa śląskiego może zapewnić sobie awans do elity już za tydzień, jednak by tak się stało, musi zostać spełniony jeden warunek. 

Podbeskidzie Bielsko-Biała ostatni raz w Ekstraklasie wystąpił w sezonie 2015/2016 i od tego momentu walczy o ponowny awans do elity. Piłkarzom ze Śląska sztuka ta może udać się już za kilka dni. By zapewnić sobie awans, muszą jednak bardzo się postarać w najbliższym meczu ligowym.

Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekałaWielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekałaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Co najmniej 40 osób nie żyje, tysiące ludzi bez domu. Żywioł nie miał litości za granicą


Podbeskidzie Bielsko-Biała bliskie awansu do Ekstraklasy

Trwa zacięta walka o awans do PKO Ekstraklasy. Sytuacja na jej zapleczu jest niezwykle interesująca i wciąż kilka drużyn ma szanse na uzyskanie promocji. Liderem rozgrywek jest Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w sobotę odniosło kolejne imponujące zwycięstwo. Tym razem w pokonanym polu zostali piłkarze GKS Jastrzębie. Podopieczni Krzysztofa Brede zwyciężyli 3:0 i dzięki temu umocnili się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi.

Bramki dla ekipy z Bielska-Białej zdobywali Mateusz Sopoćka, Marko Roginić i Tomasz Nowak, który zaliczył wcześniej asystę przy trafieniu na 1:0. Dzięki zwycięstwu w sobotę Podbeskidzie ma już 62 punkty i o cztery “oczka” wyprzedza drugą w tabeli Stal Mielec. Piłkarze ze Śląska mogą już niedługo cieszyć się z zapewnienia sobie awansu do Ekstraklasy, jednak aby tak się stało, muszą wygrać w następnym ligowym spotkaniu.

Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żonaKamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żonaCzytaj dalej


Awans już w środę?

Przeciwnikiem Podbeskidzia będą zawodnicy Odry Opole, która rozpaczliwie broni się przed spadkiem. Jeśli w środowym meczu uda się wywalczyć komplet punktów, to na dwie kolejki przed końcem sezonu, Podbeskidzie zapewni sobie awans do Ekstraklasy. W niej piłkarze z Bielska-Białej po raz ostatni zaprezentowali się w sezonie 2015/2016.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będą pożyczki dla zadłużonych. ARiMR ogłosił zasady przyznawania, wiadomo kto może liczyć na dodatkowe wsparcie
  2. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News