Polacy Fere CKSa
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Wielka zadyma w Lidze Europy, takiej burdy dawno nie było. Smutne informacje o Polakach

Polacy byli uczestnikami wielkiego zamieszania przy okazji spotkania Ligi Europy. Doszło do rzadko spotykanych scen, których wszyscy wolelibyśmy unikać. Docierają do nas niepokojące wieści.

Polacy byli uczestnikami najstraszniejszego wydarzenia związanego z wczorajszymi spotkaniami Ligi Europy. Nasi rodacy wybrali się na jedno ze spotkań, by wspierać zaprzyjaźniony klub. Doszło jednak do bardzo groźnych i brutalnych starć z udziałem Polaków za granicą. Dopiero dzisiaj docierają do nas szczegółowe informacje na temat zajść z wczorajszego meczu.

Dowiedzieliśmy się, że Polacy byli uczestnikami starć kibicowskich przed meczem fazy grupowej Ligi Europy. Postanowili oni udowodnić swoją przyjaźń wobec jednej z grup kibicowskich i wybrać się na mecz tysiące kilometrów od naszego kraju. Część z nich wzięła udział w krwawych zamieszkach na ulicach, które zaangażowały fanatyków z wielu krajów.

Ujawniono niesamowicie bezczelną propozycję Fame MMA dla 12-latka z zespołem AspergeraUjawniono niesamowicie bezczelną propozycję Fame MMA dla 12-latka z zespołem AspergeraCzytaj dalej

Polacy byli uczestnikami zamieszek

Wczoraj odbył się mecz węgierskiego Ferencvarosu z CSKA Moskwa. Węgrzy nie żyją w dobrych stosunkach z kibicami z Rosji, w związku z czym można było spodziewać się, że dojdzie do burdy. Wszystko rozpoczęło się już przed spotkaniem, gdy policja nie dała rady utrzymać fanatyków piłkarskich w bezpiecznej odległości od siebie. Węgrów na miejscu wspomagali Polacy.

Węgrom mieli pomagać również Serbowie i Bułgarzy, a rosyjscy dziennikarze twierdzą, że to kibice CSKA zostali napadnięci, choć sami nie wykazywali agresywnych zachowań po przyjeździe do Budapesztu. Rosjanie mieli również zostać napadnięci i pobici podczas wchodzenia na sektor gości przez liczną grupę napastników sympatyzujących z Ferencvarosem.

Polacy pomagali Węgrom

Napięta atmosfera trwała również w trakcie meczu. Dało się wyczuć ogromne napięcie, jednak szczęśliwie nie doszło już do dalszych starć. Nie wiadomo, czy polscy kibice zostali zatrzymani przez węgierską policję.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News