Polacy za granicą Gikiewicz
Instagram - Łukasz Gikiewicz
Autor Piotr Bernaciak - 4 Grudnia 2019

Polski piłkarz wyrzucony ze znanego klubu. "Trener nie miał nic do gadania"

Polacy za granicą w świecie piłki często odnoszą sukcesy i prowadzą bardzo ciekawą karierę. Jeden z nich spotkał się teraz z bardzo przykrą sytuacją w swoim klubie. Prezes potraktował go w ostry sposób.

Polacy za granicą radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Inni grają w najlepszych klubach, inni szybko wracają do ojczyzny. Łukasza Gikiewicza trudno jest jednoznacznie określić, bo nie jest to zawodnik, który zrobił wielką furorę w największych klubach świata, jednak od dłuższego czasu występuje poza Polską i może mieć powody do radości z tego, jak prowadzona jest jego kariera.

Teraz jednak spotkało go bardzo przykre zdarzenie. Napastnik został wyrzucony ze swojego klubu przez prezesa. Do tej pory nie poznaliśmy oficjalnej motywacji tego czynu, choć możemy żałować, że polski piłkarz nie będzie więcej występować w jednym z największych klubów w kraju.

Milan dostał pierwszą ofertę za Krzysztofa Piątka. Polak podjął już decyzjęMilan dostał pierwszą ofertę za Krzysztofa Piątka. Polak podjął już decyzjęCzytaj dalej

Polacy za granicą radzą sobie ze zmiennym szczęściem

Łukasz Gikiewicz występował w bardzo wielu krajach w najbardziej egzotycznych ligach, gdzie cieszył się statusem gwiazdy. Nie zawsze jednak jego osiągnięcia docierały do polskich kibiców z racji na to, że jego klubu były raczej nieznane polskim fanom. Ostatnio jednak udało mu się dostać angaż w jednym z popularnych klubów, który przed laty osiągnął wielki sukces w Europie.

Mowa o FCSB, które jeszcze do niedawna grało pod nazwą Steaua Bukareszt. Wielokrotny mistrz Rumunii dał Gikiewiczowi szansę angażu, choć prezes klubu Gigi Becali sam twierdził, że nie kojarzy polskiego piłkarza.

- Umowa jest rozwiązana. To decyzja właściciela, trener nie miał nic do gadania - powiedział ostatnio Łukasz Gikiewicz.

Polacy za granicą nie zawsze mają szczęście

Gikiewicz z pewnością miał sporego pecha, że nie udało mu się na dłużej pozostać piłkarzem FCSB, a prezes zwolnił go bez podania dokładnych powodów tej decyzji. Jest ona o tyle dziwna, że nawet trener nie miał tu nic do powiedzenia. Nie wiadomo, jaki będzie kolejny krok w karierze polskiego napastnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"
  2. Koniec problemów Arkadiusza Milika. Wiemy, kiedy napastnik wróci do gry
  3. Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"
  4. Media: Zlatan Ibrahimović wybrał kolejny klub. Transfer o krok
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News