policja
pixabay
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Maja 2020

Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)

Policja zatrzymała jedną z gwiazd piłki nożnej, która miała dopuścić się karygodnego przęstępstwa. Piłkarz, który na codzień jest ulubieńcem i idolem kibiców miał brutalnie skatować swoją ukochaną. Jej porażające zdjęcia trafiły do internetu, a poszkodowana opowiedziała o swoim horrorze, jakiego doznała z rąk oprawcy.

Policja z Argentyny aresztowała 23-letniego ulubieńca kibiców Boca Juniors. Sebastian Villa, który wyrósł na największego idola kibiców klubu z Buenos Aires ma poważne problemy. Mężczyzna jest podejrzewany o znęcanie się nad swoją dziewczyną. Kobieta wystąpiła w telewizji i opowiedziała o drastycznych szczegółach swojego związku, które mogą zmrozić krew w żyłach.

Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoWielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoCzytaj dalej

Policja aresztowała znanego piłkarza. Miał bić dziewczynę tak, że straciła ciążę

Cała Argentyna żyje sprawą byłego ulubieńca kibiców Boca Junior. Kilka dni temu, jego partnerka opublikowała szokujące nagranie, w którym opowiedziała o dwuletnim koszmarze związku z mężczyzną. Przez lata miała być bita, poniżana, a sam reprezentant Kolumbii miał być dla niej ziszczeniem najgorszych koszmarów.

- Nie mogę już tego znieść. Muszę coś wam powiedzieć. Wytrzymałam dwa lata, przeżywając trudne chwile. Nęka mnie fizycznie i psychicznie. I mam na to wielu świadków. Czuję wielki ból, będąc w kraju, którego nie znam i gdzie jestem sama bez mojej rodziny. To jest prawdziwy Sebastian Villa, ten, który znęca się nad kobietami. - napisała na Instagramie Daniela Cortes.

Gwiazdor zdradził kulisy swojej świetnej formy. Wskazał jeden produkt, który stosuje każdy, a jest niebezpiecznyGwiazdor zdradził kulisy swojej świetnej formy. Wskazał jeden produkt, który stosuje każdy, a jest niebezpiecznyCzytaj dalej

Villa zabił ich dziecko

Na łamach argentyńskiej telewizji kobieta wyznała, że zawodnik Boki pobił ją raz tak mocno, że ta poroniła. Kiedy przyjechała do szpitala, okazało się, że płód zginął od uderzeń zadawanych przez piłkarza z Kolumbii.

- Mieliśmy kłótnię i zaczął mnie bardzo mocno bić. Kilka dni wcześniej, robiłam testy ciążowe, które wskazały pozytywny wynik. Po pobiciu pojawiło się krwawienie, a ja byłam na tyle przestraszona, że nie chciałam pójść do szpitala. W końcu ból stał się nie do zniesienia i musiałam pójść do lekarza. Zrobili mi badanie ultradźwiękami, którego wynik wskazał, że płodu już nie ma. Straciłam ciążę przez to, jak mocno mnie pobił - opisywała w rozmowie z Cronica TV, Daniela Cortes.

policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy
  2. ZDM chwali się szybką rozbiórką wiaduktu. Internauci są oburzeni, mieszkańcy nie mogli zmrużyć oka
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Duda o portfelach Polaków, także twoim. Zaskakujące słowa o zamożności podzieliły społeczeństwo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News