Policja
Google
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Czerwca 2020

Kibice i policja wdali się w awanturę. Wszystko na oczach świadków, przyjechały nawet radiowozy 

Policja zmuszona była interweniować pierwszy raz od wielu tygodni w związku z występkiem, jakiego dopuścili się piłkarscy kibice. Mimo zakazu wejścia na stadion z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne, sympatycy Widzewa Łódź postanowili pojawić się na miejscu potyczki ich zespołu ze Skrą Częstochowa w ramach rozgrywek drugiej ligi. Policjanci zareagowali zdecydowanie i przegonili zgromadzonych.

Policja i kibice piłkarscy wracają do normalności po kilku tygodniach przerwy. O ile normalnością można nazwać starcie obu stron. Funkcjonariusze zmuszeni byli przegonić tłum zgromadzonych pod stadionem sympatyków Widzewa Łódź. Wobec zebranych pod obiektem łódzkiego klubu wyciągnięto konsekwencje.

Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaAdam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie


Policja zmuszona była interweniować w związku ze zgromadzeniem kibiców


W środę po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa, rozgrywki wznowiła druga liga piłkarska. Podobnie jak w przypadku Ekstraklasy i pierwszej ligi, spotkania rozgrywane są na razie bez udziału publiczności. Prawdziwym piłkarskim entuzjastom nie przeszkadza to jednak, by zorganizować się i dopingować wspólnie swój ukochany zespół.

W Łodzi miejscowy Widzew na ponowną inaugurację zmagań podejmował Skrę Częstochowa. Na krótko przed pierwszym gwizdkiem sędziego pod stadionem przy ulicy Piłsudskiego pojawiła się grupa sympatyków Widzewa i wraz z początkiem meczu zaczęła dopingować piłkarzy biegających na murawie nieopodal. Co ciekawe wszyscy zachowali między sobą bezpieczny odstęp i byli wyposażeni w maseczki ochronne.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej


Fani Widzewa Łódź podeszli pod stadion, by dopingować piłkarzy

Mimo dość kulturalnego przebiegu całej “inicjatywy” na miejscu błyskawicznie pojawili się funkcjonariusze policji, którzy przy pomocy megafonów zamontowanych w radiowozach nadali komunikat z prośbą o rozejście się zgromadzonych. Kordon policji utworzony wokół kibiców towarzyszył im aż do ostatniego sympatyka Widzewa, który opuszczał teren obiektu. Wielu z kibiców zostało ukaranych pouczeniem, ale i mandatami. Krótki doping, jaki zorganizowali dla swoich piłkarzy fani Widzewa, nie pomógł im. Dość niespodziewanie lider drugiej ligi przegrał 1:2.

Źródło: stadionowioprawcy.net

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News