Policja
Pixabay
Autor Piotr Mika - 4 Listopada 2020

Policja wydała list gończy. Poszukują mistrza olimpijskiego, miał znęcać się nad nieletnią

Policja próbuje odnaleźć mistrza olimpijskiego, który w ostatnich dniach przepadł zaraz po tym, jak został oskarżony o znęcanie się nad nastolatką. Teraz wymiar sprawiedliwości próbuje ustalić, gdzie zawodnik może się ukrywać.

Policja poszukuje Conseslusa Kipruto, mistrza olimpijskiego w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. 25-letni Kenijczyk to jeden z najlepszych biegaczy świata, ale okazało się, że może usłyszeć bardzo poważne zarzuty.

Kenijskie media informują, że Kipruto miał dopuścić się znęcania nad nieletnią. Gdy sprawa wyszła na jaw, okazało się, że nikt nie wie gdzie aktualnie przebywa mistrz olimpijski z Rio de Janeiro.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedzieć
  2. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  3. Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)
Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)Na jaw wyszło, gdzie mieszka Robert Kubica. Wielkie bogactwa za miliony, można się zgubić (FOTO)Czytaj dalej

Policja próbuje odnaleźć słynnego zawodnika

To z pewnością jedna z najbardziej szokujących informacji, jakie obiegły sportowe media w ostatnim czasie. Jeden z najlepszych biegaczy na świecie, Conseslus Kipruto, miał znęcać się nad nastolatką.

Być może oskarżenia te nie były tak od razu brane na poważnie, jednak fakt, że Kipruto zniknął zaraz po ujawnieniu sprawy, wydaje się tylko potwierdzać jego winę. Na razie jednak trudno cokolwiek przesądzać.

W sprawie nie wiadomo wiele. Wszystko zaczęło się od tego, że rodzice pewnej nastolatki zgłosiły zaginięcie dziewczyny. Gdy ta odnalazła się, początkowo w ogóle nie chciała mówić o tym, gdzie przebywała przez ostatnie trzy dni.

Później, gdy policja sprawdziła jej telefon, okazało się, że nastolatka kontaktowała się z Kipruto. Po tym dziewczyna już sama przyznała, że ostatnie dni spędziła w domu kenijskiego mistrza. Jej rodzice złożyli skargę na 25-letniego zawodnika, twierdząc, że ten "zhańbił ich córkę".

Na jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećNa jaw wyszła prawda o religii Błaszczykowskiego. Jego poglądy są bardzo wyraziste, mało kto może w podobny sposób o sobie powiedziećCzytaj dalej

Tajemnicze zniknięcie mistrza olimpijskiego

Gdy tylko sprawa wyszła na jaw, okazało się, że Conseslusa Kipruto nie można już znaleźć w jego domu. Na tę chwilę nie wiadomo, gdzie może on przebywać, a policja rozpoczęła poszukiwania, aby móc doprowadzić go przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Kipruto to jeden z najlepszych biegaczy na świecie. W 2013 oraz 2015 roku sięgał po srebrne medale w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. W 2016, mają 21 lat, zdobył w tej konkurencji złoto olimpijskie.

Później poprawił również swoje wyniki z mistrzostw świata. W 2017 i 2019 roku zdobył dwa złote medale w swojej koronnej konkurencji, potwierdzając, że staje się coraz lepszy i może stać się prawdziwą legendą.

W 2020 roku Kipruto szykował się do ataku na rekord świata. Niestety dla niego, przed kluczowymi zawodami zachorował na koronawirusa i musiał odłożyć swoje plany. Teraz jednak rekord świata to jego najmniejszy problem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  2. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
  3. Emmanuel Olisadebe zmienił się nie do poznania. Kiedyś był gwiazdą kadry, dzisiaj stawia mieszkania, "nie jestem ambitny"
  4. Zbigniew Boniek ostro o zapowiedziach premiera. "Lockdown nie przyniósł niczego"
  5. Polak zagra w FC Barcelonie? Przejął go agent Roberta Lewandowskiego, o 17-latka pytają potęgi
  6. Nietypowa akcja serwisowa Renault. Do "naprawy" wystarczy marker
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News