Policja
https://www.facebook.com/VivianeObenauf/
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Grudnia 2020

Rywalka Ewy Brodnickiej oskarżona o śmiertelne pobicie męża. Była pięściarka trafiła do aresztu

Policja zatrzymała byłą pięściarkę Vivianę Obenauf w związku ze śmiercią jej 61-letniego męża Thomasa F. Zawodniczka została aresztowana na trzy miesiące, sprawę bada prokuratura.

  • Viviane Obenauf jest oskarżona o zabójstwo męża
  • Brazylijka, za pomocą tępego narzędzia, miała śmiertelnie pobić mężczyznę
  • Obennauf jest główną podejrzaną w sprawie zabójstwa 61-latka
  • 34-letnia była pięściarka zmierzyła się z Ewą Brodnicką w 2017 roku
Piotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawda na temat jego prawdziwej religiiPiotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawda na temat jego prawdziwej religiiCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

O sprawie poinformował szwajcarska gazeta "Blick". Według jej informacji, policja aresztowała Viviane Obenauf. Sprawa jest bardzo poważna, bo pięściarka jest podejrzana o zabójstwo. Kulisy zbrodni są szokujące.

Policja zatrzymała Obenauf. Była pięściarka miała zabić męża

Ofiarą jest 61-letni mąż Brazylijki. Policja odnalazła ciało z bogatego mężczyzny z rozległymi obrażeniami, które zostały zadane tępym przedmiotem. Śledczy podejrzewają, że 34-letnia była zawodniczka pobiła go śmierć.

Obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Policja przeszukała mieszkanie oraz siłownię, która należy do Obenauf.

Para pobrała się niespełna rok temu, a za kilka tygodni miała świętować pierwszą rocznicę sformalizowania związku. Kulisy sprawy pozostają nieznane, trwa wyjaśnianie przebiegu zdarzenia. Motywem byłej bokserki miałby być majątek, należący do nieżyjącego męża.

Polscy kibice znają Obenauf. Brazylijka walczyła z Ewą Brodnicką

Viviane urodziła się w Brazylii i początkowo trenowała piłkę nożną oraz gimnastykę. Dopiero w wieku 18 lat przerzuciła się na boks i szybko zaczęła piąć się w hierarchii. Trzykrotnie walczyła o mistrzostwo świata, ale za każdym razem przegrywała.

W swoim rekordzie ma również walkę z Ewą Brodnicką, z którą zmierzyła się w 2017 roku. Pojedynek odbył się w Gdańsku. Nasza rodaczka wygrała przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Brodnicka nie była jedyną polską rywalką Obenauf. Brazylijka wcześniej mierzyła się z Bojaną Libiszewską, którą dwukrotnie pokonała. Wygrała również z Kariną Kopińską i Klaudią Szymczak.

Obenauf zakończyła karierę bokserską w 2019 roku. Wówczas przegrała pojedynek o mistrzowski pas IBO z Terri Harper.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News