Policja żużel
PxHere - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 8 Kwietnia 2020

Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara

Policja zatrzymała jednego ze znanych sportowców, który spowodował groźny wypadek. Jak się dowiadujemy, w jego krwi wykryto znaczną ilość alkoholu. Teraz może czekać go najsurowsza kara.

Policja zatrzymała jednego ze znanych polskich sportowców, który przed laty cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony kibiców. Po wielu latach wystepów w polskiej lidze zdecydował się on na zakończenie kariery. Ostatnio kibice usłyszeli jednak o jego strasznym czynie, który wywołał ogromne zdziwienie u wielu fanów. Mało kto spodziewał się, że może on być zdolny do czegoś tak strasznego.

Okazuje się jednak, że podejrzenia policji wobec niego potwierdziły się, co tylko zwiększyło wściekłość kibiców. Przed laty skandowali oni jego nazwisko, dzisiaj samo nazwisko zostało "skrócone" przed prokuraturę, a fani domagają się, aby poniósł on najgorsze konsekwencje tego, co zrobił.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Czy w obecnej sytuacji można się wybrać na święta do rodziny?
Poznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologiaPoznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologiaCzytaj dalej

Policja zatrzymała byłego sportowca

Rafał Sz. został niedawno zatrzymany przez policję w związku z wypadkiem, który spowodował. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku, lecz został szybko odnaleziony przez służby. Odmówił on poddaniu się badaniu alkomatem, a wyniki z jego krwi jasno wskazały na to, że był kompletnie pijany. Jak informuje policja, Rafał Sz. miał we krwi ponad 2 promile alkoholu.

Spowodował on wypadek, po którym kierująca drugim pojazdem kobieta wciąż znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Kibice na wieść o jego czynie mówią o skandalicznym zachowaniu i zapowiedzieli, że nie mają zamiaru w tej sprawie bronić swojego dawnego idola.

Anna i Robert Lewandowscy nagrywali film dla fanów. Nagle w kadr wpadła mała Klara i skradła show (WIDEO)Anna i Robert Lewandowscy nagrywali film dla fanów. Nagle w kadr wpadła mała Klara i skradła show (WIDEO)Czytaj dalej

Policja nie miała wątpliwości

Rafał Sz. przez lata występował w polskiej lidze, broniąc barw ROW-u Rybnik jako jeden z żużlowców. Być może nie był on gwiazdą, jednak fani polskiej ligi doskonale kojarzyli go z licznych występów. Czyn, o którym zrobiło się głośno, może skazać go nie tylko na utratę sympatii kibiców, ale również prawdopodobnie sprawi, że trafi on do więzienia na dłuższy czas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Wirus już zmutował i ma trzy typy. Wiadomo, który sieje spustoszenie w Europie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News