Policja Rumunia marihuana
biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 9 Czerwca 2020

Znany sportowiec aresztowany. Miał w domu wielką plantację marihuany

Policja aresztowała występującego w Rumunii piłkarza ręcznego. Pierre-Yves Ragot wpadł w ręce służb przez hodowlę marihuany, którą miał w swoim mieszkaniu. Policja chce zawodnikowi postawić zarzut handlu narkotykami. Jeżeli zostanie mu udowodniona wina, najbliższych kilka lat spędzi za kratkami.

Policja w Rumunii zatrzymała jednego z czołowych występujących tam piłkarzy ręcznych. Pierre-Yves Ragot wpadł w ręce służb za hodowlę konopi indyjskich. Policja zarzuca szczypiorniście także handel marihuaną, ale zawodnik nie przyznaje się do winy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni
Kamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferKamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferCzytaj dalej

Policja zatrzymała Pierre'a-Yves Ragota

Pierre-Yves Ragot ma bogatą karierę zawodniczą. Francuz grał w takich krajach jak Hiszpania, Austria i Rumunia. W tym ostatnim kraju święcił największe triumfy w swojej dotychczasowej karierze. To właśnie w Dinamo Bukareszt dwukrotnie został mistrzem kraju, wygrał też Superpuchar i Puchar Rumunii.

Ostatni sezon spędził w przeciętniaku, Minaur Baia Mare. Niedawno poinformował władze klubu, że nie przedłuży wygasającego kontraktu. Zawodnik najpewniej chciałby teraz wrócić do ojczyzny, ale przebywa w rumuńskim areszcie. Ma to związek z nielegalną uprawą marihuany.

Jak podają rumuńskie służby, zawodnik hodował konopie indyjskie w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Jak podają rumuńskie media, policja obserwowała zawodnika od lutego. Funkcjonariusze wpadli na trop hodowli przez zakupy w internecie, których dokonał w lutym Ragot. Szczypiornista z wyspecjalizowanej strony nabył materiały niezbędne do uprawy konopi. Zawodnik zamówił trzy paczki o łącznej wadze 35 kg.

Nie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąNie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Zawodnik hodował marihuanę

Zanim policja przeszukała mieszkanie zawodnika, postanowiła sprawdzić kamerą termowizyjną temperaturę ścian budynku zamieszkanego przez szczypiornistę. Jak wykazano, temperatura ścian mieszkania zawodnika była zdecydowanie podwyższona.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania zawodnika skonfiskowali rośliny, 700 gramów suszu oraz młynek i wagę elektroniczną. Ragot podkreśla, że hodował rośliny na własny użytek. Służby stawiają mu zarzut handlu narkotykami. Grozi mu kara nawet do siedmiu lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News