Policja
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 9 Sierpnia 2020

Tragedia w trakcie meczu. Kibic wszedł z nożem i ranił trzy osoby, policja schwytała napastnika

Policja w zdołała aresztować kibica, który zaatakował nożem zawodników oraz innych kibiców na meczu rugby. Służby medyczne walczą o życie dwóch z trzech poszkodowanych osób, natomiast policja stara się ustalić dokładny przebieg tego niecodziennego wydarzenia.

Policja wezwana na niedzielny mecz dwóch australijskich zespołów, Penrith Brothers i Wentworthville Magpies, stanęła przed trudnym wyzwaniem. Jeden z kibiców zaatakował innych zgromadzonych na meczu 15-centymetrowym nożem, ale pojawienie się policji wywołało duże zamiesznanie, wiele osób uciekło.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku
  2. 8 osób nie żyje, byli turystami. Przerażająca wiadomość, europejski rząd zareagował
Anna Lewandowska rozkochała wielu mężczyzn. Pokazała swoje kształty nad wodą, Robert będzie zazdrosny (FOTO)Anna Lewandowska rozkochała wielu mężczyzn. Pokazała swoje kształty nad wodą, Robert będzie zazdrosny (FOTO)Czytaj dalej

Policja zatrzymała sprawcę ataku

Podczas meczu rugby w North Parramatta na przedmieściach Sydney, doszło do niezwykle groźnego incydentu. Podczas meczu Penrith Brothers z Wentworthville Magpies doszło do przepychanki między dwoma zawodnikami przeciwnych drużyn. Niespodziewanie zdarzenie to przerodziło się w atak nożownika. Ranne zostały trzy osoby w wieku 16,19 oraz 22 lata.

Policja wezwana na miejsce wywołała jeszcze większe zamieszanie. Wiele osób zaczęło uciekać, a służby mundurowe były zmuszone wezwać posiłki wyszkolone w zwalczaniu zamieszek. Okazało się, że napastnik zdołał uciec ze stadionu, jednak kilka godzin później policja zatrzymała podejrzanego w jego domu w Cambridge Park.

Piotr Żyła zagrał na nerwach Justyny? Jego zdjęcie z partnerką dolało oliwy do ognia, celebrytka będzie wściekła (FOTO)Piotr Żyła zagrał na nerwach Justyny? Jego zdjęcie z partnerką dolało oliwy do ognia, celebrytka będzie wściekła (FOTO)Czytaj dalej

Dwie osoby walczą o życie w szpitalu

Wśród poszkodowanych znalazł się zawodnik jednej z drużyn oraz dwóch kibiców. 16 oraz 22-latek są w stanie krytycznym z ranami ciętymi szyi oraz klatki piersiowej. Trzeci z poszkodowanym został ranny w ramiona i jego stan jest stabilny. To 19-latek, który dopuścił się bestialskiego ataku z nożem w ręku. Cała trójka znajduje się w szpitalu w Westmead, podejrzany jest pod stałą obserwacją funkcjonariuszy.

Policja wciąż ustala okoliczności całego zdarzenia, głównie opierając się na przesłuchaniach świadków. Wciąż nie wiadomo jednak, czy atak miał w ogóle związek z wynikiem niedzielnego spotkania pomiędzy Penrith Brothers a Wentworthville Magpies.

Źródło: tvp.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cztery miesiące więzienia za odmowę założenia maseczki. Surowa kara dla polskiego turysty
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na udane śniadanie. Rewelacyjny, prosty i zdrowy przepis, pokocha go każda Polka
  4. Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętają
  5. Wisła Kraków potwierdza wielki transfer. Dołączy do nich wielka gwiazda, oficjalny komunikat klubu
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News