Policja
Pixabay
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Mistrzyni olimpijska aresztowana przez policję. Miała pobić człowieka, może trafić do więzienia

Policja w Los Angeles dokonała zatrzymania jednej z mistrzyń olimpijskich i gwiazd światowego sportu. Wiadomo, że znana zawodniczka miała dopuścić się pobicia człowieka. Okazuje się, że to nie pierwszy konflikt z prawem popularnej sportsmenki.

Policja zatrzymała mistrzynię olimpijską z Pekinu w koszykówce, Cappie Pondexter, pod zarzutem pobicia człowieka. Na tę chwilę nie wiadomo zbyt dużo o szczegółach samego zdarzenia, ani tego, kto zgłosił sprawę. Dla byłej gwiazdy WNBA nie jest to jednak pierwszy raz, gdy została aresztowana.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Policja prowadzi śledztwo w sprawie mistrzyni olimpijskiej

Jak podają media w czwartek 37-letnia Cappie Pondexter została zwolniona z aresztu. Wcześniej została zatrzymana z powodu rzekomego pobicia człowieka, jednak policja nie ujawniła żadnych innych szczegółów prowadzonego postępowania. Nie wiadomo co dokładnie się stało, ani tego, czy sprawę na policję zgłosiła sama ofiara zdarzenia.

Pondexter wraz z kobiecą reprezentacją USA zdobyła złoty medal olimpijski na igrzyskach w Pekinie w 2008 roku. Przez wiele lat była czołową zawodniczką Phoenix Mercury i jedną z gwiazd WNBA (kobiecego odpowiednika NBA). Ze swoją drużyną dwukrotnie zdobyła mistrzostwo ligi w 2007 oraz 2009 roku. W 2011 znalazła się wśród 15 najlepszych zawodniczek WNBA wybranych z okazji 15-lecia tej ligi.

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

To nie pierwszy konflikt z prawem

Cappie Pondexter już wcześniej miała problemy z prawem. W 2019 roku została zatrzymana w Beverly Hills za publiczne pijaństwo. Sprawa dotąd nie została wyjaśniona i wydaje się, że zanim to się stanie popularna gwiazda będzie musiała zmagać się z kolejnym oskarżeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News