policja
twitter.com/DanielPeter
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Czerwca 2020

16-letni piłkarz został zastrzelony przez policję. Rodzina pożegnała go w sposób, który złamał nam serce (WIDEO)

Policja z Meksyku dokonała ostatnimi czasy wielkiej zbrodni. Służby państowe zabiły 16-letniego Alexandra Martineza Gomeza, który miał marzenie, aby w przyszłości zostać profesjonalnym piłkarzem. Sprawa zabójstwa nastolatka odbiła się szerokim echem w tamtych mediach, w dużej mierze przez pogrzeb chłopca. To, jak pożegnała go jego własna rodzina złamało nam serce.

Policja z Meksyku dokonała w czwartek przerażającej zbrodni. Stróże prawa w stanie Oaxaca dokonali zabójstwa 16-letniego chłopca, który wyszedł do domu, aby zakupić wodę. Okoliczności zbrodni są wstrząsające, a sama rodzina nie może pogodzić się ze stratą chłopca, który w przyszłości marzył o tym, aby zostać profesjonalnym graczem w piłkę nożną. To jak został pożegnany nastolatek odebrało nam mowę.

Pierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagraPierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagraCzytaj dalej

Policja zabiła nastoletniego piłkarza. Wszystko przez przykry zbieg okoliczności

Śmierć Alexandra Martineza Gomeza jest teraz jednym z tematów numer 1 w meksykańskich mediach. Chłopiec wyszedł w czwartek w celu zakupienia wody, ale po drodze spotkał znajomego, który zaoferował mu, że pomoże mu z zakupami, podwożąc go skuterem. Po drodze, nastolatkowie zatrzymali się na stacji benzynowej, co doprowadziło do ich śmierci. W trakcie tankowania pojazdu, policjanci zwrócili uwagę na chłopców i zaczęli względem nich snuć podejrzenia. Kiedy służby mundurowe podeszły do Gomeza i kolegi, nastolatkowie zacżęli uciekać.

Policja wdała się w pościg za skuterem, a jeden z funkcjonariuszy zaczął strzelać do pojazdu. Niestety, trafił w Gomeza, który zmarł na miejscu.

- Nie dali im nawet okazji do tego, by się zatrzymać. Po prostu zaczęli strzelać, a jeden ze strzałów trafił Alexa w głowę. Zmarł na miejscu, bo policjanci nie udzielili mu pierwszej pomocy - przyznał kuzyn zabitego mieszkańca Meksyku.

Kamil Stoch coraz bliższy końca kariery? Słowa skoczka rozwiewają wszelkie wątpliwościKamil Stoch coraz bliższy końca kariery? Słowa skoczka rozwiewają wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Rodzina pożegnała swojego zmarłego w sposób, który złamał nam serce

Z racji tego że Gomez był amatorskim piłkarzem i marzył o tym, aby zrobić karierę w piłce nożnej, jego rodzina postanowiła przenieść jego trumnę na małe boisko piłkarskie. Koledzy chłopca postawili trumnę przez bramkę i odbili piłkę tak, aby chłopak mógł strzelić ostatniego gola.

- Gra w piłkę była jego życiem. Od zawsze marzył o tym, by zostać profesjonalnym piłkarzem - mówi brat zamordowanego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News