Policja
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Września 2020

Legendarny sportowiec zatrzymany przez policję. W trakcie wakacji dokonał paskudnej napaści, bulwersujące szczegóły

Policja zmuszona była interweniować w sprawie jednej z największych gwiazd sportu naszych czasów. Funkcjonariusze dokonali zatrzymania popularnego na całym świecie zawodnika w związku z poważnymi oskarżeniami, jakie padły pod jego adresem. Sportowca przewieziono do aresztu po tym, jak miał dopuścić się szokującej napaści podczas wakacji we Francji. 

Policja aresztowała znanego na całym świecie sportowca. Słynny zawodnik trafił za kratki w związku z napaścią, jakiej miał się rzekomo dopuścić podczas pobytu na francuskiej wyspie Korsyka. Zarzuty, jakie przedstawiono gwiazdorowi, są szokujące.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Policja zatrzymała gwiazdę światowego sportu

Kibice na całym świecie są zszokowani doniesieniami, jakie pojawiły się w mediach. Dzienniki i portale informacyjne donoszą, że jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki Conor McGregor został aresztowany przez policję we Francji. Słynny sportowiec przebywał na wakacjach na Korsyce, gdzie miał się dopuścić niewyobrażalnej zbrodni.

Jako pierwszy informację podał portal TMZ Sports. Zdaniem dziennikarzy popularny “Notorious” został zatrzymany w związku ze zdarzeniem, do jakiego miało dojść 10 września. Conor McGregor został oskarżony o napaść na tle seksualnym i ekshibicjonizm. Fanom sportowca trudno jest uwierzyć, że ich idol mógłby dopuścić się tak odrażającej zbrodni.

Kuriozalna sytuacja w trakcie meczu. Zawodnik nie trafił z metra na pustą bramkę, tragiczne zagranie, żenada (WIDEO)Kuriozalna sytuacja w trakcie meczu. Zawodnik nie trafił z metra na pustą bramkę, tragiczne zagranie, żenada (WIDEO)Czytaj dalej

Conor McGregor ma poważne kłopoty

- W związku z oskarżeniem o usiłowanie napaści na tle seksualnym pan Conor Anthony McGregor został aresztowany oraz poddano go przesłuchaniom przez żandarmerię - przekazała francuska prokuratura. Zawodnik MMA spędził podobno w areszcie dwie doby, po czym został zwolniony. Conor McGregor nie przyznaje się do winy.

- Jestem zirytowany i ostrzegam głośno i wyraźnie: Conor McGregor nie jest i nie będzie celem dla tych, którzy chcą zdobyć nagłówek w prasie lub zarobić jego kosztem - stwierdził agent zawodnika Attie Attar. Pochodzący z Irlandii sportowiec już w przeszłości miał problemy z prawem. Brał udział w bójce, a także napaści.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News