Policja służby sportowiec zatrzymany
PxHere
Autor Piotr Bernaciak - 14 Kwietnia 2020

Znany na całym świecie sportowiec zatrzymany przez policję na polskiej granicy. Popełnił straszne przestępstwo

Policja poinformowała o zatrzymaniu jednego ze sportowców cieszących się międzynarodową sławą. Jak się dowiadujemy, mężczyzna miał popełnić okropne przestępstwo, za które należy mu się bardzo surowa kara. Co ciekawe, takiego zdania są kibice z całego świata.

Policja poinformowała opinię publiczną o tym, że udało się zatrzymać jednego ze znanych sportowców. Należał on zdecydowanie do grona tych zawodników, którzy mogą cieszyć się wyjątkowym szacunkiem ze strony kibiców z uwagi na swoje sukcesy. Mimo wszystko w zaledwie kilka dni stracił całą sympatię fanów przez okrutne przestępstwa, które wyszły na jaw.

Dowiedzieliśmy się o tym, że ulubieniec kibiców w rzeczywistości jest przestępcą działającym z wyjątkowym okrucieństwem. Nawet ci, którzy przed laty go wielbili za ogromne sukcesy, teraz mówią, że zasługuje on na najwyższy wymiar kary, bo właśnie tak powinny być traktowane osoby dopuszczające się tak obrzydliwych przestępstw.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Sanepid opublikował miejsca w których Polacy zarażają się wirusem. Wizyty w niektórych nie możesz uniknąć
Siedem lat temu polskie skoki narciarskie miały nowego idola. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się terazSiedem lat temu polskie skoki narciarskie miały nowego idola. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się terazCzytaj dalej

Policja zdołała zatrzymać sportowca

Dziś dowiedzieliśmy się, że policja zatrzymała na granicy Polski i Ukrainy Petera Seisenbachera, austriackiego mistrza olimpijskiego w judo z Los Angeles i Seulu z 1984 i 1988 roku. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się na Ukrainie, jednak policja wciąż nie potrafiła go namierzyć. Ostatecznie doszło do tego właśnie dzisiaj, gdy próbował on przedostać się przez granicę.

Co ciekawe, już jakiś czas temu Peter Seisenbacher został zatrzymany w Kijowie, ale szybko wypuszczono go na wolność. Wydaje się to oburzające w związku z okropnymi czynami, których się dopuszczał. Austriak był skazany za gwałt i molestowanie seksualne osób nieletnich.

Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)Czytaj dalej

Policja przekazała dobre wiadomości

Teraz Seisenbacher został zatrzymany na dobre i najprawdopodobniej nie uniknie kary. Jeszcze nie wiadomo, w związku z którymi przepisami będzie karany, jednak możemy być niemal pewni, że kara będzie bardzo wysoka. Za tego typu przestępstwa i liczne ucieczki i ukrywania się zapewne nie wyjdzie z więzienia przez długie lata, nawet pomimo takich sukcesów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski podał swój dokładny plan na pokonanie koronawirusa. Ostre słowa wobec rządu
  2. Kto nie musi zasłaniać ust? Jest najnowszy rządowy dokument, wszystko wyjaśnia
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Ograniczenia z powodu pandemii nawet do 2022? Naukowcy nie mają wątpliwości

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News