Policja Czechy
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 16 Października 2020

Afera korupcyjna wychodzi na jaw. Mieli ustawiać mecze, policja wkroczyła i aresztowała 19 osób, skandal piłkarski w lidze czeskiej

Policja weszła do Czeskiego Związku Piłkarskiego. Wybuchła jedna z największych afer korupcyjnych w historii czeskiego futbolu. Zamieszani w proceder mieli być najważniejsi przedstawiciele federacji. Na razie śledczy nie przekazują dokładnych informacji. Zatrzymanych zostało 19 osób.

Policja w piątek weszła do Czeskiego Związku Piłkarskiego. Śledczy prowadzą śledztwo w sprawie korupcji w czeskim futbolu. Jak poinformował czeski prokurator, w piątek zatrzymanych zostało 19 osób. Wszystkie są podejrzane o korupcję i ustawienie meczów w całym kraju.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media: Kamil Grosicki zmienił klub. Transfer last minute do dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Jerzy Engel w oparach absurdu. Słowa o Arkadiuszu Miliku będą się za nim ciągnęły bardzo długo
Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Czytaj dalej

Policja w Czeskim Związku Piłarskim

- Czeska policja aresztowała 19 osób za korupcję i ustawianie meczów w ramach ogólnokrajowej operacji - poinformował Praski prokurator po interwencji w siedzibie związku cytowany przez agencję AFP. Niektóre czeskie źródła podają, że zatrzymanych mogło być więcej.

Portal "Seznam Zpravy" donosi, że chodzi o sprawę ustawiania meczów w drugiej i trzeciej lidze czeskiej. W proceder miał być zamieszany wiceprezes Czeskiego Związku Piłkarskiego Roman Berbr. Jak dodaje serwis, urzędnicy prowadzą też śledztwo, które dotyczy wielu sędziów piłkarskich.

Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, "będę walczyć"Czytaj dalej

Afera korupcyjna w czeskiej piłce

Na razie informacje o śledztwie w sprawie Berbra są nieoficjalnie przekazywane przez czeskie media. Prokuratura nie chce na razie udzielać żadnych informacji dotyczących śledztwa. Sprawa jest rozwojowa. Śledczy mieli zainteresować się także kwestią łapówek wręczanych sędziom.

Informacje o interwencji policji w siedzibie Czeskiego Związku Piłkarskego potwierdził jego rzecznik Michael Jurman. - Możemy potwierdzić, że od rana policja podjęła działania, w tym przeszukanie siedziby federacji. Zapewniamy policji maksymalną współpracę - przekazał Jurman mediom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News