Policja zatrzymanie piłkarz
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili: znany piłkarz zatrzymany przez policję. Bardzo poważny zarzut

Policja poinformowała o zatrzymaniu jednego z piłkarzy występujących jeszcze niedawno w reprezentacji kraju. Pojawiły się bardzo poważne oskarżenia pod jego adresem. Rzadko zdarza się, by piłkarz mający na koncie niedawne mecze w kadrze narodowej był zatrzymywany w taki sposób.

Policja musiała zatrzymać jednego ze znanych piłkarzy w związku z oskarżeniami, które pojawiały się w ostatnich miesiącach. Wielu kibiców nie mogło uwierzyć w doniesienia medialne, które dotyczyły jednego z ich ulubieńców. Były one tym większe, że przecież zawodnik miał okazję reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Doszło do niemałego skandalu.

Ostatecznie wiemy już, że policja zdecydowała się wypuścić zawodnika, bowiem piłkarz poniesie zupełnie inne konsekwencje swojego czynu. Podjęte decyzje są jednak krótkoterminowe i wiele wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy o kolejnych konsekwencjach haniebnego zawodnika gwiazdy futbolu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciKibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciCzytaj dalej

Policja zatrzymała piłkarza

Policja musiała zatrzymać jednego z piłkarzy z przeszłością na arenie międzynarodowej. Wszystko miało związek ze skandalem, który miał miejsce w 2017 roku. To właśnie wtedy Dickson Etuhu, były piłkarz Manchesteru City i reprezentant Szwecji, miał dokonać próby przekupienia bramkarza drużyny przeciwnej przed meczem ligi szwedzkiej. Golkiper poinformował o wszystkim władze.

Dickson Etuhu i jego kolega z klubu IFK Goteborg Alban Jusufi zostali ukarani pięcioletnią dyskwalifikacją. Co ciekawe, kary nałożono na nich już teraz, choć Etuhu nie potrafi znaleźć sobie klubu już od dłuższego czasu. Niewykluczone jednak, że władze zdecydują się nałożyć na obu piłkarzy inne kary.

Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)Czytaj dalej

Policja musiała interweniować w przypadku próby korupcji

Próby korupcji są wyjątkowo tępione po wielu aferach w świecie futbolu, dlatego nie można się dziwić, że reakcja była bardzo stanowcza. Wiele wskazuje na to, że Etuhu i Jusufi nie wrócą już do futbolu na profesjonalnym poziomie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News