Policja
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 17 Maja 2020

Wpłynął donos na klub reprezentantów Polski. Na miejscu natychmiast stawiła się policja

Policja zjawiła się w ośrodku treningowym Napoli. Wszystko przez donos, w którym informowano, że klub łamie zasady bezpieczeństwa wprowadzone w walce z koronawirusem. Trener Napoli, Gennaro Gattuso nie kryje oburzenia i zapowiada, że wyśle nagrania z treningów, żeby udowodnić niewinność klubu spod Wezuwiusza.

Policja we Włoszech postanowiła kontrolować kluby, czy te nie łamią obostrzeń wprowadzonych przez epidemię koronawirusa. Na początku służby zawitały do ośrodka treningowego Lazio Rzym, teraz postanowiły złożyć niezapowiedzianą wizytę Napoli. Oburzenia poczynaniami policji nie kryje trener zespołu Gennaro Gattuso.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Polski gwiazdor zaręczył się z miss. Jego przyszła żona wygląda obłędnie (FOTO)Polski gwiazdor zaręczył się z miss. Jego przyszła żona wygląda obłędnie (FOTO)Czytaj dalej

Policja w ośrodku Napoli

We Włoszech powoli trwają prace nad wznowieniem rozgrywek. Na razie piłkarze dostali pozwolenie na indywidualne treningi w ośrodkach klubowych. Od poniedziałku, 18 maja będą mogli wrócić do zajęć grupowych, jednak zanim to nastąpi, policja we Włoszech postanowiła sprawdzić w kilku klubach, czy nie są łamane przepisy bezpieczeństwa wprowadzone w walce z koronawirusem.

O całej sytuacji donosi włoska "La Gazzetta dello Sport". Według gazety inspektorzy policji przeanalizowali raporty z ostatnich kilku dni i zauważyli naruszenia przepisów przez Lazio. W związku z tym postanowili się przyjrzeć działalności innych klubów. Jak podaje gazeta, policjanci, którzy zjawili się w ośrodku szkoleniowym, zirytowali trenera zespołu, Gennaro Gattuso, który nie krył oburzenia postawą służb. - Napoli jest klubem zarządzanym w sposób wręcz modelowy. Nie mamy nic do ukrycia - powiedział policji szkoleniowiec, cytowany przez dziennik.

Niemieccy dziennikarze wymierzyli policzek Lewandowskiemu. Przykre słowa pod adresem PolakaNiemieccy dziennikarze wymierzyli policzek Lewandowskiemu. Przykre słowa pod adresem PolakaCzytaj dalej

Napoli broni się przed oskarżeniami

Jak podaje "La Gazzetta dello Sport", policja zjawiła się w ekipie Napoli, ponieważ złożono donos, że ośrodek treningowy klubu jest wykorzystywany niezgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Trener zespołu przekazał policji, że dla udowodnienia swoich racji prześle służbom nagrania z treningów z ostatnich kilku, gdzie widoczni są zawodnicy trenujący indywidualnie. Gattuso chce w ten sposób udowodnić, że w Napoli przestrzegane są wszelkie procedury.

Mimo że zawodnicy jeszcze nie mogą trenować w całych drużynach, już w przygotowaniu są plany wznowienia Serie A. Według informacji przekazanych przez "Corriere dello Sport" rozgrywki miałyby ruszyć 13 czerwca, a zakończyć się 2 sierpnia. Opracowany przez władze ligi plan został zaakceptowany przez władze ligi i czeka na akceptację ze strony włoskiego rządu.

Serie A została wstrzymana po 26. kolejkach. Liderem jest Juventus, który ma punkt więcej od Lazio i 9 punktów więcej od Interu Mediolan, który ma jednak rozegrany jeden mecz mniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce
  2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Onet: Senator zatrzymany przez policję w Warszawie. Użyto siły

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News