Policja
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Listopada 2020

Gwiazda polskich sportów walki aresztowana. Miał brutalnie skatować bezbronnego mężczyznę

Policja dokonała zatrzymania znanego polskiego zawodnika sportów walki. Popularny sportowiec miał dopuścić się szokującego przestępstwa. Mężczyzna, który niedawno wygrał prestiżowe zawody GROMDA, napadł na bezbronnego mężczyznę i brutalnie pobił go do nieprzytomności. Za ten skandaliczny czyn grozi mu wiele lat więzienia.

Policja zatrzymała słynnego zawodnika sportów walki Krystiana “Tysona” K. Zwycięzca niedawnej gali GROMDA, podczas której zawodnicy walczą ze sobą na gołe pięści, ponieważ dopuścił się okropnej zbrodni. Sportowiec brutalnie napadł i pobił bezbronnego mężczyznę.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  2. Zostało mniej niż 24 godziny, odwrotu nie będzie. ”Cały świat usłyszy krzyk protestujących polskich kobiet”, tłumy ruszą pod Sejm
  3. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę


Policja zatrzymała znanego zawodnika

Szokujące informacje obiegły we wtorek Polskę. Portal nowosci.com.pl opisał historię z udziałem znanego zawodnika sportów walki Krystiana “Tysona” K. Miał on dopuścić się straszliwego przestępstwa.

Jak podają dziennikarze, K. brał udział w brutalnym napadzie na ulicach Bydgoszczy. Kibole Elany Toruń 7 listopada wybrali się do Bydgoszczy, by w ramach kibolskich porachunków zaatakować kibiców Zawiszy Bydgoszcz. Wkrótce znaleźli swoją ofiarę.

Na ulicy dostrzegli mężczyznę, który miał na sobie maseczkę ochronną z logiem Zawiszy Bydgoszcz i Górnika Wałbrzych. Obie drużyny są zwaśnione z Elaną Toruń, więc kibole zaatakowali. Mężczyzna został brutalnie pobity.

Wśród napastników był właśnie Krystian “Tyson” K., który jest nieformalnym przywódcą kiboli Elany. K. razem z innymi osobami miał kopać mężczyznę, nawet gdy ten znalazł się już na ziemi po pierwszych ciosach. Napadnięty doznał poważnych obrażeń.

Na szczęście policji udało się zatrzymać Krystiana K. Został on tymczasowo aresztowany. Funkcjonariusze starają się teraz także ustalić innych uczestników napadu.

Niewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiNiewiarygodne, co Jerzy Brzęczek powiedział o Lewandowskim. Kibicom opadły szczęki, wszystko przed kameramiCzytaj dalej


Zwycięzca gali GROMDA aresztowany. Napadł i brutalnie pobił człowieka

- Krystian K. wraz z grupą nieustalonych jeszcze innych mężczyzn kopał napadniętego po głowie i całym ciele, także już leżącego. Pokrzywdzony doznał złamania trzech żeber, złamania kości nosa i licznych potłuczeń - powiedziała Agnieszka Adamska-Okońska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy w rozmowie z portalem nowosci.com.pl.

Jak się okazało, sprawcy chcieli odebrać napadniętemu mężczyźnie barwy klubowe Zawiszy Bydgoszcz i Górnika Wałbrzych, które miał przy sobie. Po tym, jak kibole brutalnie pobili młodego mężczyznę, zostawili go nieprzytomnego i na wpół nagiego na ulicy.

Krystianowi K. postawiono już zarzuty. Został on oskarżony o rozbój, udział w pobiciu narażającym zdrowie i życie ofiary i spowodowanie tzw. średniego uszczerbku na zdrowiu. Zwycięzcy niedawnej gali GROMDA grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: nowosci.com.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogoda na Jowiszu i Saturnie tworzy się zupełnie inaczej od ziemskiej. Przełomowe badania astronomów
  2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
  3. Tragiczna wiadomość obiegła świat sportu. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem, zapisał się w historii
  4. Adam Małysz zdradził sekret reprezentacji narodowej. Wskazał nowego gwiazdora, nie chodzi o Kamila Stocha i Piotra Żyłę
  5. Dramatyczne wiadomości w sprawie reprezentacji Polski. Lewandowski może nie zagrać z Holandią
  6. Porsche przewróciło ciężarówkę. Cud, że nie doszło do eksplozji
  7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News