policja
pixabay
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Maja 2020

Z ostatniej chwili. Gwiazdor aresztowany przez policję. Wyszedł z kwarantanny i pobił kobietę

Policja z Londynu dokonała wczoraj interwencji, która nie przeszła bez echa wśród mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii. W kajdankach z domu wyprowadzony został jeden z gwiazdorów piłki nożnej, który niedawno zmagał się z koronawirusem. 19-letni mężczyzna miał pobić kobietę do tego stopnia, że ta trafiła do szpitala. Nad całą sprawą pracują służby.

Policja dokonała wczoraj śmiałego zatrzymania. W domu jednego z gwiazdorów Premier League rozegrał się prawdziwy dramat. Młody mężczyzna, który występuje w barwach Chelsea został zatrzymany przez służby po zgłoszeniu sąsiadów. Okazało się, że 19-latek pobił kobietę do tego stopnia, że ta musiała trafić do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Arkadiusz Milik wyjedzie z Serie A? Chce go trener hiszpańskiego gigantaArkadiusz Milik wyjedzie z Serie A? Chce go trener hiszpańskiego gigantaCzytaj dalej

Policja zatrzymała młodego gwiazdora. Grożą mu poważne konsekwencje

Piłkarzem, który został aresztowany przez służby jest Callum Hudson-Odoi. 19-latek, który w tym sezonie wywalczył sobie pierwsze miejsce w drużynie prowadzonej przez Franka Lamparda wrócił niedawno do domu ze szpitala po tym, jak został zaatakowany przez koronawirusa. W tym czasie, Anglik nawiązał znajomość z jedną z popularnych, brytyjskich modelek. Według ustaleń służb, mężczyzna i kobieta wymieniali się intymnymi SMS-ami, a spotkanie w domu piłkarza było zaplanowaną randką.

W pewnym momencie, sąsiedzi piłkarza usłyszeli bardzo groźne krzyki z domu Anglika. Zawiadomili policję, która wdarła się na teren posiadłości i dokonała przerażającego odkrycia. Awantura między piłkarzem "The Blues" a modelką zakończyła się bijatyką, w trakcie której młody zawodnik miał dotkliwie pobić kobietę. Modelka trafiła do szpitala, a sam zawodnik może mieć poważne konsekwencje.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała, jak radzi sobie z dziećmi pod nieobecność męża. Zdjęcie stało się hitem (FOTO)Czytaj dalej

Callum Hudson-Odoi stanie przed sądem. Klub też nie będzie miał litości

W brytyjskich mediach trwa teraz dyskusja, jaka odpowiedzialność karna czeka młodego gwiazdora. Niektórzy spekulują nawet, że zawodnik trafi do więzienia, jednak o wiele bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zapłacenie grzywny, bądź prace społeczne.

Sam klub także zamierza wyciągnąć konsekwencje wzgledem gracza. Jak na razie, będzie on musiał zapłacić grzywnę z powodu złamania kwarantanny, chociaż jego przyszłość w dużej mierze zależy od postępowania sądowego. Frank Lampard może być niezadowolony z takiego biegu wydarzeń. Piłkarz był jednym z najważniejszych ogniw "The Blues" i tylko w tym sezonie zaliczył 27 spotkań we wszystkich rozgrywkach, wpisując się na listę strzelców cztery razy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie kręcono kultowego "Janosika"? Wyjątkowe miejsce na mapie Polski
  2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Powstaje nowa partia polityczna, zakłada ją jeden z kandydatów na prezydenta. Znajdzie sympatyków?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News