Policja młody gwiazdor
Policja.gov.pl
Autor Piotr Bernaciak - 18 Maja 2020

Uwielbiany gwiazdor zatrzymany przez policję. Został oskarżony o pobicie w środku nocy, grozi mu kara więzienia

Policja poinformowała o zatrzymaniu jednego z bardzo znanych piłkarzy, który wciąż dopiero wchodzi do świata wielkiego futbolu. Okazuje się, że grozi mu kara więzienia w związku z nietypową sytuacją. Okazuje się, że młody mężczyzna został zatrzymany w związku z oskarżeniem jednej kobiety.

Policja przekazała dziś rano zdziwionym fanom informację o zatrzymaniu jednego z gwiazdorów świata sportu, który jest jeszcze bardzo młodym zawodnikiem, jednak mimo wszystko może cieszyć się rosnącą bazą fanów, którzy wspierali go na każdym kroku. Sytuacja może się jednak zmienić, jeżeli okaże się, że informacje o jego rzekomym przestępstwie są prawdziwe.

Wiadomości podane przez funkcjonariuszy wyjątkowo zszokowały kibiców piłki nożnej z całego świata, którzy doskonale kojarzą jeden z największych talentów brytyjskiego futbolu. Choć ma on dopiero 19 lat, to już teraz jest doskonale kojarzony wśród fanów angielskiej Premier League. Najnowsze doniesienia wywołały niemałą sensacją wśród wszystkich fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
   2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Robert Lewandowski potrzebuje pilnej pomocy. Sam sobie nie poradzi, trener wyznał prawdęRobert Lewandowski potrzebuje pilnej pomocy. Sam sobie nie poradzi, trener wyznał prawdęCzytaj dalej

Policja zatrzymała młodego gwiazdora

Callum Hudson-Odoi był jednym z pierwszych piłkarzy na świecie, którzy otwarcie poinformowali o swoim zakażeniu koronawirusem. U młodego gwiazdora londyńskiej Chelsea na szczęście nie wykryto dalszych oznak choroby, jednak okazuje się, że rzekomo dalej nie zamierza on przestrzegać wszystkich zasad kwarantanny i izolacji domowej, o czym zrobiło się bardzo głośno.

Wszystko przez incydent, o którym poinformowała policja. W środku nocy funkcjonariuszy wezwała młoda kobieta, która wyszła z jego domu. Miała czuć się bardzo źle, w związku z czym aresztowano samego piłkarza. Niemal natychmiastowo wpłacono kaucję w celu uwolnienia go z tymczasowego aresztu, jednak mimo wszystko piłkarz jest obecnie oskarżony o pobicie młodej kobiety.

Anna Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem małej Laury. Luksus, o którym marzy każda mama w Polsce (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem małej Laury. Luksus, o którym marzy każda mama w Polsce (FOTO) Czytaj dalej

Policja przekazała szokujące informacje

Kibice Chelsea nie mogą uwierzyć w zachowanie swojego gwiazdora, który może mieć gigantyczne problemy, jeśli oskarżenia zostaną potwierdzone. W takim przypadku kariera młodego piłkarza może zostać zakończona już niemalże na samym początku.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę
   2. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
   3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
   4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
   5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
   6. Nawet 150 zł więcej do emerytury, jest nowy sposób. Nie spiesz się, a twoje świadczenie będzie wyraźnie wyższe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News