Policja
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Października 2020

Poznańscy policjanci bezpardonowo obrazili Legię Warszawa. Wszystko wyszło na jaw, poniosą konsekwencje (FOTO)

Policja w Poznaniu musi uporać się ze sporym skandalem. Wszystko za sprawą zachowania funkcjonariuszy z jednego z komisariatów, którzy postanowili w skandaliczny sposób zakpić z Legii Warszawa. Zachowanie policjantów nagłośniły media, co sprawiło, że zareagowali ich przełożeni. Winni nieprzystającego stróżom prawa czynu zostaną ukarani.

Policja w Poznaniu postanowiła włączyć się do odwiecznej rywalizacji pomiędzy kibicami z tego właśnie miasta, a także sympatykami Legii Warszawa. Jak wiadomo fani Lecha i Legii delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Czyn, na jaki zdecydowali się policjanci, jest jednak skandaliczny.

Nieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaNieznane fakty o nowym związku Justyny Żyły ujrzały światło dzienne. Na drodze kochanków jest poważna przeszkodaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:


Policja w skandaliczny sposób obraziła Legię Warszawa

Prawdziwy skandal wybuchł w Poznaniu po tym, gdy media nagłośniły zachowanie funkcjonariuszy policji z komisariatu przy ulicy Szylinga 2. Jak się okazało, stróże prawa postanowili w skandaliczny sposób zakpić z Legii Warszawa, która w Poznaniu jest wrogiem piłkarskim numer 1. Zachowanie policjantów jest trudne do uwierzenia. Zachowali się gorzej niż kibole.

Portal polsatnews.pl jako pierwszy podał informację o zachowaniu poznańskich policjantów. Postanowili oni użyć koszulki Legii Warszawa jako wycieraczki do butów. Trykot mistrza Polski leżał pod drzwiami na wspomnianym posterunku przy ulicy Szylinga. Zdjęcie koszulki leżącej na podłodze wykonał jeden z policjantów.

Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. Mariusz Pudzianowski publicznie zaatakował premiera polskiego rządu. "Oszczędź pan wstydu"Czytaj dalej


Poznańscy policjanci zrobili z koszulki Legii wycieraczkę

Nie wiadomo jak długo koszulka Legii Warszawa była w ten sposób wykorzystywana przez poznańskich funkcjonariuszy policji. Sami zainteresowani nie chcieli komentować skandalicznej sytuacji, ale dzięki nagłośnieniu sprawy przez media, zareagować postanowił komendant miejski. Po ustaleniu autorów szokującego incydentu najprawdopodobniej nałoży na nich odpowiednią karę.

- Policjant jest urzędnikiem, dla którego nie powinny mieć znaczenia barwy klubowe, przynależność polityczna czy jakiekolwiek poglądy wyznawane przez drugą osobę - powiedział na temat skandalu rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji Mariusz Sokołowski w wywiadzie dla Polsat News.

Policja

Fot. "Wydarzenia"/Polsat(screen)

Źródło: Polsatnews.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Naukowcy alarmują o potencjalnej katastrofie. Najniebezpieczniejszy wulkan świata może wkrótce wybuchnąć
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. 14 osób nie żyje, nie mieli szans, wszystko działo się błyskawicznie. Dramatyczne wiadomości ze świata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News