Policja e-sport
Instagram - Shay Victorio
Autor Piotr Bernaciak - 23 Kwietnia 2020

Piękna 26-letnia zawodniczka skazana na 116 lat więzienia. Zjawiskowa gwiazda Instagrama trafi za kraty (FOTO)

Policja dokonała zatrzymania zawodniczki e-sportowej, która była doskonale znana internautom. Dzięki swojej działalności dorobiła się wiernego grona fanów w mediach społecznościowych. Teraz kobieta trafi do więzienia.

Policja dokonała zatrzymania zawodniczki, która była doskonale znana kibicom ze swojej działalności w rozgrywkach e-sportowych. Kobieta bardzo angażowała się w rozwój swojej kariery i zamierzała osiągnąć sukces w rywalizacji pomiędzy najlepszymi graczami, jednak nie sposób oprzeć się wrażeniu, że swoją popularność zyskała głównie poprzez swój wygląd.

Teraz jednak nie pomoże jej to w tak trudnej sytuacji, w jaką sama się wpędziła. Nie zanosi się na to, by kobieta mogła w najbliższym czasie znów oddać się swojej pasji, jaką są gry komputerowe, bowiem najprawdopodobnie trafi ona do więzienia. Sądowy wyrok skazuje ją niemal na pewno na to, by resztę życia spędzić w więzieniu.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

Policja zatrzymała gwiazdę Instagrama

26-letnia Shay Victorio z Brazylii jest gwiazdą Instagrama i cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, co zawdzięcza przede wszystkim swojemu wyglądowi. Kobieta jakiś czas temu zaangażowała się w e-sport i promowała tą dyscyplinę na swoim koncie, dzięki czemu dorobiła się kolejnego grona fanów. Teraz jednak jej życie uległo zmianie.

Po czasie 26-latka wycofała się ze świata e-sportu, by prowadzić działalność własnego sklepu wraz ze swoim ukochanym. Okazuje się jednak, że sprzedawane przez nią towary nigdy nie trafiały do kupujących, dlatego sprawą zainteresowała się policja. Sądowy wyrok skazał ją na aż 116 lat więzienia, bo w Brazylii wyroki mogą się na siebie nakładać. Nie jest on jednak prawomocny.

Poznaliśmy szczegóły powrotu Ekstraklasy. W przepisach gry pojawią się zupełne nowościPoznaliśmy szczegóły powrotu Ekstraklasy. W przepisach gry pojawią się zupełne nowościCzytaj dalej

Policja interweniowała szybko

Gwiazda Instagrama zapowiedziała już odwołanie od decyzji sądu, lecz na ten moment trudno ocenić, czy ma jakiekolwiek szanse na pozytywny dla niej skutek. Być może poniesie największą karę za swoje oszusta.

ZOBACZ ZDJĘCIA SHAY VICTORIO:

Policja

Policja

Policja

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna afera wokół maseczek z Chin, które przyleciały do Polski. GW: mają fałszywy certyfikat
  2. Chciał popływać, w basenie nie było wody. Wpadł w pułapkę, nie mógł się wydostać
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Ważne zalecenia dla klientów PKO BP. Bank ostrzega, możesz stracić kontrolę nad swoim kontem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News