Policja żużel Falubaz
Piotr Molecki/East News
Autor Piotr Bernaciak - 26 Maja 2020

Były zawodnik znanego polskiego klubu zatrzymany. Nikt się nie spodziewał, policja przekazała powód aresztowania

Policja przekazała informacje dotyczące zatrzymania jednego z byłych zawodników znanego polskiego klubu. Mężczyzna został nieoczekiwanie aresztowany, choć nikt nie spodziewał się tak nagłych i nieprawdopodobnych, sensacyjnie brzmiących informacji.

Policja przekazała polskim kibicom informacje dotyczące zatrzymania jednego z byłych zawodników polskiego klubu cieszącego się ogromnym zainteresowaniem i wsparciem kibiców. Jeszcze kilka lat temu fani mieli możliwość oglądania występów swojego byłego zawodnika, który wraz z zespołem odnosił sukcesy. Niestety wszystko dobiegło końca, a teraz pojawiły się szokujące informacje.

Dowiadujemy się, że jeden z byłych sportowców został zatrzymany w związku z próbą kradzieży, której miał dopuścić się niedawno w jednym z polskich miast. Może mu za nią grozić bardzo wysoka kara. Kibice na wieść o zachowaniu dawnego zawodnika nie kryją zaskoczenia, bowiem rzadko zdarza się, by zawodowi sportowcy dopuszczali się tego typu czynów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Wszystko jest już jasne. Wiemy kiedy wrócą skoki narciarskie, podano dokładną datęWszystko jest już jasne. Wiemy kiedy wrócą skoki narciarskie, podano dokładną datęCzytaj dalej

Policja zatrzymała byłego sportowca

Policja poinformowała o zatrzymaniu w Zielonej Górze mężczyzny, który miał być zaangażowany w kradzież luksusowych samochodów. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy jest on podejrzewany o tego typu czyn. Do zatrzymania doszło dzisiaj na terenie jednego z komisów samochodowych. Dowiadujemy się, że chodzi o byłego zawodnika miejscowego Falubazu.

Falubaz Zielona Góra to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w żużlowej Polsce. Ekipa ta cieszy się gigantycznym wsparciem fanów i to właśnie w jej barwach w rozgrywkach ligowych występował Alex Z. Teraz jednak mężczyzna został zatrzymany i wiele wskazuje na to, że czeka go kara, jeżeli zarzuty potwierdzą się.

Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Czytaj dalej

Policja zatrzymała byłego żużlowca

Po raz ostatni Alex Z. w barwach Falubazu wystąpił w 2018 roku, a potem zrobiło się o nim dość cicho. Wydawało się, że zrezygnował ze sportowej kariery, a kibice przypomnieli sobie o nim dopiero teraz. Niestety, najpewniej nie poprzez czyny, których sam Z. mógłby sobie życzyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj w Europie ogłosił, że pokonał koronawirusa. Genialna wiadomość
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Biedronka i Lidl mogą mieć powody do obaw. Konkurencja zmierza do topowej piątki, ma za plecami miliardowy budżet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News