Policja
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Września 2020

Dramatyczne doniesienia z Wrocławia. Zaginął młody piłkarz, szuka go policja

Policja we Wrocławiu otrzymała zawiadomienie o zaginięciu młodego piłkarza, który w sobotę postanowił spędzić czas w gronie znajomych. Grupa wybrała się do jednego z miejscowych klubów i to właśnie tam po raz ostatni widziany był młody mężczyzna. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania chłopaka, a w sprawę angażuje się coraz więcej osób.

Policja we Wrocławiu musi zająć się bardzo nieprzyjemną sprawą. W sobotę zaginął młody piłkarz, który wybrał się do miejscowego klubu, by bawić się w gronie znajomych. 20-latek ostatni raz widziany był właśnie w lokalu, ale jedyny ślad, jaki tam po sobie zostawił to kurtka. Mężczyzna zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi TajnerowiWielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi TajnerowiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Policja poszukuje zaginionego polskiego piłkarza

Funkcjonariusze Policji we Wrocławiu rozpoczęli poszukiwania zaginionego mężczyzny Macieja Aleksiuka. 20-latek w sobotę wybrał się do miejscowego klubu X-Demon, który ma siedzibę na pl. Wolności, by w gronie znajomych oddać się rozrywce. Młody mężczyzna ostatni raz był widziany właśnie przez swoich znajomych około godziny 2 w nocy.

Około tej godziny Maciej Aleksiuk rozdzielił się z grupą znajomych i pozostał sam we wspomnianym lokalu. W odnalezienie chłopaka angażuje się coraz więcej osób. W mediach społecznościowych dane i rysopis 20-latka są publikowane na wielu grupach, na wypadek, gdyby ktoś wiedział, co się z nim dzieje.

Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Adam Małysz przekazał dramatyczne informacje. Nikt nic nie wiedział, Polak poradził sobie z katastrofą (FOTO)Czytaj dalej


Były zawodnik Śląska Wrocław zaginął w weekend

Z informacji udostępnionych przez policję i bliskich Macieja Aleksiuka wynika, że ma on 175 cm wzrostu, blond włosy i szczupłą sylwetkę. W chwili zaginięcia miał na sobie białą koszulkę, czarne spodnie, czarne buty oraz czerwoną kurtkę. Później odnaleziono kurtkę w klubie, w którym bawił się młody mężczyzna.

W przeszłości Maciej Aleksiuk grał w piłkę w drużynie juniorów Śląska Wrocław i znanym w Polsce klubie Lechia Dzierżoniów. Jeśli ktoś posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego 20-latka, powinien skontaktować się z Komisariatem Policji Wrocław Stare Miasto pod numerem 71 340 46 60 lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

Źródło: wroclaw.wyborcza.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News