policja Farid El Melali
pixabay.com
Autor Łukasz Kowalski - 6 Maja 2020

Piłkarz bardzo ucieszył się z nowego kontraktu. Ściągnął publicznie spodnie i zmusił sąsiadkę do wezwania policji

Policja musiała interweniować u jednego z zawodników Ligue 1. Piłkarz postanowił uczcić nowy kontrakt w niecodzienny sposób. Zawodnik, który przedłużył kontrakt z SCO Angers został zabrany na komisariat, gdzie przyznał się do winy. Teraz czeka go grzywna.

Policja musiała interweniować w domu jednego z piłkarzy Ligue 1. Służby wezwała sąsiadka zawodnika, która z przerażeniem obserwowała to co robi piłkarz SCO Angers. Farid El Melali podpisał w poniedziałek nowy kontrakt z klubem i postanowił to uczcić w niecodzienny sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Anna Lewandowska wyjawiła płeć swojego dziecka? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości (FOTO)Anna Lewandowska wyjawiła płeć swojego dziecka? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej


Awantura po decyzjach władz ligi

W piłkarskiej Francji burza goni burzę. Niedawno władze ligi postanowiły zakończyć sezon. Zgodnie z tym postanowieniem mistrzem kraju zostało PSG, co nikogo nie dziwi, jednak wiele klubów liczyło na to, że uda się dograć sezon. Wskutek decyzji władz ligi francuskiej po raz pierwszy od ponad 20. lat w europejskich pucharach nie zagra Olympique Lyon. Pokrzywdzone może też się czuć LOSC Lille, które do miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów traciło punkt. Kluby zapowiedziały, że będą pozywać władze ligi.

Niepewna przyszłość zawodników

Epidemia koronawirusa spowodowała, że niektórzy piłkarze nie są pewni swojej przyszłości. Zawodnicy, których kontrakty obowiązują do 30 czerwca, nie wiedzą, jak będzie wyglądała sytuacja ze wznowieniem rozgrywek i czy będą mogli grać w dotychczasowym zespole. Nie wiadomo również co z zawodnikami, którzy już podpisali kontrakty z nowymi klubami, i które obowiązują od początku lipca.

Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Czytaj dalej

Zawodnik masturbował się pod oknem sąsiadki

Farid El Melali jest wśród tych zawodników, którzy już znają swoją przyszłość. W poniedziałek piłkarz przedłużył klub z SCO Angers. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sposób, w jaki postanowił to wydarzenie celebrować. Zawodnik został zatrzymany przez policję po tym, jak zaczął się masturbować pod oknem swojej sąsiadki.

23-letnia kobieta, która z przerażeniem obserwowała to co robi Algierczyk wezwała policję. Stróże prawa zjawili się w ekspresowym tempie i zabrali zawodnika na komisariat. Tam piłkarz został przesłuchany i przyznał się do winy. i wypuszczony do domu. Najprawdopodobniej zostanie ukarany grzywną.

Algierczyk, który w tym sezonie zdobył pięć bramek w 11 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatycznie przykre wiadomości z północy Polski. Niestety stracił życie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Złe wieści dla osób trzymających oszczędności w bankach. Aktywa nie ochronią już kapitału

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News