Polityk rozgrywki
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 29 Kwietnia 2020

Porażające słowa znanego polityka. Kibice są wściekli, na piłkę możemy poczekać aż do jesieni

Polityk znany w całych Włoszech postanowił odpowiedzieć na pytanie, które zadaje sobie coraz więcej osób. Okazuje się, że piłka nożna i inne dyscypliny mogą wrócić dopiero jesienią, co dla wielu kibiców może być prawdziwą udręką.

Polityk postanowił skomentować dalsze postępy walki z koronawirusem trwającej na całym świecie. Wiele osób czekało na jego słowa, bowiem w swoim kraju zdecydowanie jest on jedną z osób, których słowa cieszą się ogromnym posłuchem. Niestety dowiedzieliśmy się, że tym razem mężczyzna nie miał nikomu do przekazania żadnych optymistycznych wieści dotyczących dalszej części sezonu.

Niestety, pierwsze informacje przekazywane przez ministra sportu we Włoszech brzmią dość pesymistycznie i zakładają, że sport na profesjonalnym poziomie nie wróci do nas w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Taka informacja byłaby prawdziwym ciosem zarówno dla piłkarzy, jak i klubów oraz samych kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Fatalne wiadomości dla polskich skoczków. Polacy są bezradni, pozostaje wierzyć w cudFatalne wiadomości dla polskich skoczków. Polacy są bezradni, pozostaje wierzyć w cudCzytaj dalej

Polityk przepowiedział zupełnie nowe okoliczności

Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora jako jeden z pierwszych na świecie musiał podjąć decyzję o zawieszeniu rozgrywek sportowych i to nie tylko tych na profesjonalnym poziomie. Polityk, zdając sobie sprawę z problemu koronawirusa, zadecydował o zawieszeniu Serie A oraz lig innych dyscyplin. Wiele osób zastanawia się, czy kluby mogą niebawem wrócić do gry.

Okazuje się jednak, że prawdopodobnie nie będzie to możliwe w najbliższej przyszłości. Sam polityk zwrócił się ze słowami, że prawdopodobnie kolejne kluby będą chciały odwołania sezonu, tak jak miało to miejsce we Francji. Tego typu informacja sprawiłaby, że zawodowy sport wróciłby najwcześniej w lipcu wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Dawny rywal Adama Małysza poderwał piękną Polkę. Zdradził, co zrobił pod jej kołdrą (FOTO)Czytaj dalej

Serie A może nie wrócić tak szybko

Co prawda wiele klubów dostało już pozwolenia na treningi, jednak prawdopodobnie ostatecznie nie dojdzie do wznowienia sezonu. Póki co taki właśnie scenariusz zapowiedziały ligi holenderska i francuska, ale minister sportu twierdzi, że za nimi pójdą kolejne rozgrywki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. GW: Zdruzgotane pielęgniarki przerywają milczenie. Twierdzą, że rządzący ukrywają prawdę o epidemii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News