Legia kibice
Youtube/legia.net
Autor - 9 Lutego 2020

Kibice Legii oczerniają nowego sponsora Polonii Warszawa. Klub wydał oświadczenie

Polonia Warszawa może mieć nowego właściciela. Możliwe jednak, że zmieni on swoje zdanie i nie przejmie polskiego klubu po tym, jak kibice Legii zaczęli oczerniać jego firmę. Klub wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Polonia Warszawa jest na skraju upadku. Dla tego klubu ostatnio pojawił się cień nadziei po tym, jak na jaw wyszła informacja o tym, że firma Sii Polska będzie ich nowym sponsorem. Od razu po tym fani Legii Warszawa zaczęli oczerniać firmę, która miała finansować ich największego rywala.

Takich scen kibice w Hiszpanii nie widzieli od dawna. Rasistowskie zachowanie trenera z La Ligi (WIDEO)Takich scen kibice w Hiszpanii nie widzieli od dawna. Rasistowskie zachowanie trenera z La Ligi (WIDEO)Czytaj dalej

Polonia Warszawa może otrzymać spory zastrzyk gotówki

Niemal od razu kibice Wojskowych zalali falą negatywnych komentarzy w internecie Sii Polska. To firma informatyczna, która zatrudnia nieco ponad cztery tysiące pracowników, a jej właścicielem jest Francuz Gregoire Nitot. Dobrze się czuje w naszym kraju, bo mieszka tutaj już od 20 lat.

Nitot na ostatnim zgromadzeniu akcjonariuszy ogłosił, że może na sam początek przekazać stołecznemu klubowi 500 tysięcy złotych, a w czerwcu dopłaci 4 miliony złotych. Te pieniądze mają pomóc Polonii w tym, by nie spaść jeszcze niżej i mieć nadzieję na powrót do Ekstraklasy w ciągu najbliższych kilku lat.

Komentarze kibiców Legii Warszawa dotyczącej firmy Sii Polska były poniżej poziomu godności. Twierdzili oni, że recepcjoniści pracują w przepoconych koszulkach, a w budynku śmierdzi stęchlizną. Pisano też, że przebywają tam Chińczycy, którzy przywieźli ze swojego kraju koronawirusa. Przez to Polonia Warszawa postanowiła wystosować oświadczenie.

Wielkie zwycięstwo polskich skoczków. Zdominowali konkurs, pękamy z dumyWielkie zwycięstwo polskich skoczków. Zdominowali konkurs, pękamy z dumyCzytaj dalej

Polonia Warszawa była oczerniana przez kibiców Legii

- Łączy nas piłka... jak prawdziwe jest to hasło? Czy nienawiść musi być tak wielka, że zasłania idee zdrowej rywalizacji na boisku? Czy hejt to najlepsza broń? - pytają retorycznie na Twitterze.

- Zachowanie niektórych osób, które ostatnio zorganizowały się, żeby zniszczyć reputację polskiej firmy, w której pracują sympatycy różnych klubów, jest dla nas trudne do zrozumienia. Takie działania na pewno nie mogą być usprawiedliwione miłością do piłki, czy do swojego klubu. Jest nam bardzo przykro i współczujemy wszystkim, których te działania dotknęły. Zdecydowanie jesteśmy za zdrową rywalizacją na boisku i przeciw wszelkim przejawom nienawiści.Niech łączy nas piłka! - dodał zarząd Polonii w swoim oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Puchar Świata w Willingen odwołany. Organizatorzy chcą wynagrodzić kompromitację
  2. Rekord świata pobity. Polscy kibice oszaleli z radości (Wideo)
  3. Nowy rekord Polski. Fantastyczny występ naszych reprezentantów (Wideo)
  4. Tak wyglądały narodziny legendy. Mariusz Pudzianowski publikuje wzruszające nagranie (WIDEO)
  5. Krzysztof Piątek tłumaczy się z kompromitującego występu. "Nie mam hopla na punkcie bramek"
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News