Polonia Warszawa
Facebook Polonia Warszawa
Autor Mateusz Dziubiński - 18 Lipca 2020

Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)

Polonia Warszawa niedawno zyskała nowego właściciela i jednocześnie nadzieję, na poprawę sytuacji klubu. “Czarne Koszule” muszą walczyć o przetrwanie, ale wraz z wejściem potężnego inwestora, odżyły marzenia kibiców, o powrocie do Ekstraklasy. Gregoire Nitot ma ambitne plany i właśnie zaproponował istotną zmianę. Francuz, który w marcu przejął zasłużony klub, zdecydował się zmienić jego herb. Nie wszystkim spodobał się ten pomysł.

Polonia Warszawa otwiera nowy rozdział w swojej historii, za sprawą przejęcia klubu przez możnego inwestora, Gregoire Nitota. Nowy właściciel zespołu ze stolicy postanowił zmodyfikować nieco wieloletni herb klubu, co wywołało poruszenie wśród sympatyków obecnie trzecioligowej drużyny.

Tragiczne doniesienia złamały nam serce. J. Aleksandrowska popełniła samobójstwo. 20-latka pozostawiła straszną wiadomośćTragiczne doniesienia złamały nam serce. J. Aleksandrowska popełniła samobójstwo. 20-latka pozostawiła straszną wiadomośćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny


Polonia Warszawa po latach zmienia historyczny herb

Klub z ulicy Konwiktorskiej po 19. rozegranych kolejkach trzeciej ligi zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem zaledwie 17 punktów. To smutny widok dla wszystkich kibiców “Czarnych Koszul”, którzy pamiętają, jak jeszcze kilka lat temu ich drużyna walczyła o czołowe lokaty w PKO Ekstraklasie. W marcu jednak pojawił się promyk nadziei na poprawę sytuacji klubu.

Drużynę przejął Gregoire Nitot, Francuz od lat mieszkający w Polsce. Nowy właściciel i główny inwestor Polonii od razu zabrał się na naprawę sytuacji finansowej klubu i zapowiedział, że uczyni wszystko, by uratować zasłużony klub. Nitot w ostatnich dniach zaproponował pewną istotną zmianę. Polonia Warszawa miałaby zmienić doskonale znany kibicom, używany przez lata herb.

Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smakuAnna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smakuCzytaj dalej


Decyzja nowego właściciela podzieliła kibiców

Zmiana byłaby kosmetyczna, gdyż do obecnej tarczy dodana zostanie jedynie nazwa i data założenia klubu. Mimo że wygląd rozpoznawalnego logo nie zmieni się znacząco, nie wszyscy są zachwyceni pomysłem nowego sternika Polonii. Nitot prosi jednak kibiców, by zaakceptowali wprowadzoną zmianę i wspierali drużynę w walce o awans do drugiej ligi.

– Herb jest ładniejszy i przede wszystkim zawiera nazwę naszego klubu, która jest wreszcie widoczna. Proszę, nie walczmy o tak nieznaczną zmianę. – Wiem, że jako prezes będę miał wielu hejterów. Kiedy Polonia wygra, będziemy mieli tysiące fanów, którzy pokochają naszego trenera i nasz zespół. Kiedy przegra Polonia, ludzie będą mnie nienawidzić. Bez ryzyka nie ma zabawy! - powiedział Gregoire Nitot w rozmowie z portalem dumastolicy.pl.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News