Polonia Warszawa upadek
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 31 Stycznia 2020

Polonia Warszawa już niedługo może przestać istnieć. Zespół może nie przystąpić do gry wiosną

Polonia Warszawa już niebawem może całkowicie przestać istnieć. Dowiadujemy się o ogromnych problemach klubu przed rundą wiosenną. Niewykluczone, że piłkarze nie przystąpią do gry.

Polonia Warszawa ma ogromne problemy, co wiadomo nie od dziś. Po problemach związanych z prowadzeniem klubu przez Ireneusza Króla klub spadł do czwartej ligi. Wydawało się, że Czarne Koszule wkrótce wrócą na salony z nowymi władzami, jednak teraz nic nie wskazuje na taki scenariusz. Coraz więcej wskazuje wręcz na to, że drużyna zostanie już niebawem rozwiązana.

Kłopoty finansowe klubu nie mają końca. Niewykluczone, że zespół nie dokończy nawet sezonu w III lidze. Obecnie w kadrze zespołu nie znajduje się wystarczająca liczba zawodników gotowych do gry na czwartym poziomie rozgrywkowym, a całkiem możliwe jest, że już niebawem kolejni piłkarze odejdą z ekipy z Konwiktorskiej. Sytuacja jest wyjątkowo dramatyczna.

Test wiedzy o Robercie Lewandowskim. Tylko dla najwierniejszych fanów kapitana reprezentacji PolskiTest wiedzy o Robercie Lewandowskim. Tylko dla najwierniejszych fanów kapitana reprezentacji PolskiCzytaj dalej

Polonia Warszawa może zbankrutować

Po zakończeniu minionej rundy z klubu odszedł Krystian Pieczara, napastnik, który może być uznawany za legendę Czarnych Koszul. To on był najważniejszym piłkarzem klubu po jego spadku z Ekstraklasy i stał się jego drugim najlepszym strzelcem w historii. Pomimo swojego przywiązania sam nie był już w stanie dalej żyć z grania w piłkę w Polonii Warszawa.

Zaległości wobec zawodników są bardzo wysokie, w konsekwencji czego piłkarze buntują się i nie chcą dalej uczestniczyć w treningach i meczach kontrolnych. Łatwo jest zrozumieć ich logikę, a trener zespołu powiedział w rozmowie z Onetem, że obecnie na treningach pojawia się średnio 12 piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. To doskonale obrazuje tragedię, do jakiej doszło w Warszawie.

Polonia Warszawa prawdopodobnie nie przystąpi do rozgrywek

Wiele wskazuje na to, że Polonia Warszawa oficjalnie ogłosi wycofanie się z rozgrywek III ligi i zapewne znów rozpocznie swój marsz po polskich ligach, jednak tym razem od ósmej klasy rozgrywkowej. Niektórzy kibice twierdzą, że to może być ostateczny gwóźdź do trumny Czarnych Koszul.

(fot. Wikipedia)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)
  2. Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę
  3. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  4. Adam Małysz zwraca uwagę na gigantyczny problem Polaków. "Nie mamy gdzie trenować"
  5. Były polski sędzia piłkarski skazany. Ustawiał spotkania polskiej ligi
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News