Polsat Czarnota-Bojarska
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Łukasz Kowalski - 2 Listopada 2020

Wielka gwiazda Canal+ Sport przechodzi do największej konkurencji. Kibice nie mogą uwierzyć

Polsat zyskał kolejną gwiazdę do redakcji sportowej. Do Polsatu Sport dołączy Paulina Czarnota-Bojarska, która przez ostatnie 20 lat była związana z Canal + Sport. O jej odejściu ze stacji było już wiadomo od lipca. Teraz znana dziennikarka dołączy do konkurencji, gdzie będzie się zajmować piłką nożną, a także sportami walki.

Polsat w ostatnich godzinach potwierdził prawdziwą bombę transferową między redakcjami sportowymi w Polsce. Z Canal + odeszła Paulina Czarnota-Bojarska, która od listopada związała się Polsatem Sport. Dziennikarka w stacji zadebiutuje we wtorek 3 listopada.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubić
  2. Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesienia
  3. Mecz reprezentacji Polski odwołany. Stało się, podjęto ostateczną decyzję, fani zdruzgotani
Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubićJakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubićCzytaj dalej

Polsat ma nową gwiazdę

Przez ostatnie 20 lat Czarnota-Bojarska była związana z redakcją sportową Canal +. Kibice mogą ją kojarzyć głównie z meczów Ekstraklasy. Była obecna na meczach polskiej ligi niemal każdej kolejki. Przy spotkaniach pracowała jako reporterka.

Czarnota-Bojarska była jedną z najbardziej znanych twarzy stacji Canal +. Pracowała nie tylko przy spotkaniach Ekstraklasy. Można ją było zobaczyć także podczas gal bokserskich, występowała w programach studyjnych, a także prowadziła talk-show „Czempioni w Plusie”

W lipcu stacja poinformowała, że dziennikarka odejdzie z Canal +. Razem z nią redakcję opuściło kilku innych dziennikarzy, w tym Adam Westfal, Maciej Murawski i Kazimierz Węgrzyn. Umowy wszystkich obowiązywały do końca października.

Teraz Czarnota-Bojarska związała się z Polsatem Sport. Zadebiutuje w studiu Ligi Mistrzów już we wtorek 3 listopada. W nowej redakcji dalej będzie się zajmowała piłką nożną, a do tego będzie odpowiedzialna za sporty walki.

Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomośćTysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomośćCzytaj dalej

Czarnota-Bojarska w Polsacie Sport

- Bardzo cieszymy się, że tak doświadczona dziennikarka jak Paulina Czarnota-Bojarska zasila nasze szeregi. Od początku istnienia Polsatu Sport dążyliśmy do tego, aby skupiać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Fakt, że chętnie dołączają do nas kolejni fachowcy jest najlepszym potwierdzeniem, że wykonujemy dobrą robotę - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

- Od najmłodszych lat sport był moją pasją, a lata dzieciństwa spędziłam na basenie, ściągając się o medale. Przeżyłam niezwykły czas będąc dziennikarką Canal+Sport. Nie sposób wymienić wszystkich fajnych ludzi z którymi pracowałam. Wszystkim Wam dziękuje! Czas na nowe wyzwania w zespole Polsatu Sport, wyjątkowo cieszy mnie, że dołączam do tak silnej reprezentacji kobiet! - skomentowała w rozmowie z portalem Czarnota-Bojarska.

2020 rok jest pełen transferów między redakcyjnych. Już pod koniec ubiegłego roku zmiany zaszły w "Przeglądzie Sportowym", gdzie Przemysława Rudzkiego na stanowisku redaktora naczelnego zastąpił Paweł Wołosik.

Największą sensacją jednak było odejście Mateusza Borka z Polsatu. Dziennikarz przez ponad 20 lat był jednym z najważniejszych komentatorów stacji. Kością niezgody między Borkiem a nadawcą okazał się Kanał Sportowy, w który zaangażował się dziennikarz.

Borek latem tego roku przeszedł do TVP Sport. Polski dziennikarz na antenach publicznego nadawcy jest gospodarzem studia przed galami bokserskimi. Do tego jest jednym z komentatorów meczów piłkarskich. Kibice na antenie TVP mieli okazję posłuchać relacji Borka ze spotkania reprezentacji Polski po niemal roku przerwy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mówiła, że dziecko zraniło się w wypadku, ale nie wiedziała, że jest nagrywana. Przerażające zachowanie opiekunki
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  4. TVP Sport przekazało kibicom wspaniałe informacje. Już jutro pokażą mecz, na który czekają tysiące Polaków
  5. Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportu
  6. Pijany 18-latek bez prawa jazdy zabił w wypadku dwie osoby
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News