Polsat
Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Czerwca 2020

Mateusz Borek wraca do komentowania. Wiemy, w jakiej stacji usłyszymy jego głos

Polsat po dwudziestu latach postanowił zakończyć współpracę z Mateuszem Borkiem. Problemem dla szefów stacji była jego praca nad nowym projektem, czyli Kanałem Sportowym w serwisie Youtube. Słynny dziennikarz nie rozpacza z powodu rozstania z wieloletnim pracodawcą i już zapewnił sobie możliwość komentowania spotkań piłkarskich w innej telewizji.

Polsat w dość nieprzyjemnej atmosferze rozstał się przed kilkoma tygodniami ze swoimi dziennikarzami Tomaszem Smokowskim i Mateuszem Borkiem. Obaj panowie odeszli z pracy, gdy okazało się, że ich szefowie są przeciwni działalności piłkarskich ekspertów poza telewizją. Jak się okazuje, Mateusza Borka już niedługo usłyszymy podczas transmisji prowadzonych przez inną stację.

Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związkuPolska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki show
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie


Polsat zakończył współpracę z Mateuszem Borkiem po 20 latach

Kilka dni temu Mateusz Borek potwierdził oficjalnie to, czego wszyscy domyślali się od dawna. Po dwudziestu latach zakończył współpracę z telewizją Polsat. Szefom stacji nie podobało się zaangażowanie ich popularnego komentatora w tworzenie kanału Youtube. Kanał Sportowy założony przez Borka we współpracy z Michałem Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim okazał się strzałem w dziesiątkę i jest jednym z najchętniej oglądanych przez kibiców.

Entuzjaści futbolu i innych wydarzeń, podczas których można było usłyszeć Mateusza Borka w roli komentatora, na wieść o jego odejściu z Polsatu byli zmartwieni. Słynny komentator uważany jest za najlepszego w swoim fachu w naszym kraju. Dla wszystkich tych, którzy obawiali się, że nieprędko będą mogli cieszyć się narracją słynnego dziennikarza, mamy dobre wiadomości. Już niedługo ponownie będzie relacjonował piłkarskie spotkania dla jednej ze stacji telewizyjnych.

Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobiliKamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobiliCzytaj dalej


Słynny dziennikarz będzie komentował mecze dla innej stacji

Dzisiaj pojawiła się oficjalna informacja, że Mateusz Borek już 10 czerwca skomentuje spotkanie Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium a Eintrachtem Frankfurt na antenie Eurosportu 1. Na tym nie koniec. Dzień wcześniej wspólnie z Edwardem Durdą i Sławomirem Chałaśkiewiczem poprowadzi również studio meczowe spotkania Bayeru Leverkusen z 1. FC Saarbruecken. Oba półfinałowe starcia niemieckich rozgrywek rozpoczną się o godzinie 20:30.

Źródło: Eurosport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  2. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News