Polsat Huber Hurkacz Tenis
zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 6 Maja 2020

Świetna wiadomość dla widzów Polsatu. Wielki sport wraca na ekrany, już w piątek zobaczymy mecz Polaka

Polsat ma bardzo dobre wiadomości dla swoich widzów. Już w piątek będziemy mieli okazję oglądać Polaka na żywo w turnieju tenisowym. Mimo koronawirusa, zawodnicy wrócą na kort. Zawody będą zorganizowane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.

Polsat ma dla widzów niezwykłą wiadomość. Po tygodniach bez sportu, w końcu będziemy mogli obejrzeć Polaka w rywalizacji. Nie będą to oficjalne zawody, ale rywalizacja zapowiada się na niezwykle emocjonującą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)Czytaj dalej

Epidemia sieje spustosznie w Stanach Zjednoczonych

Epidemia koronawirusa spowodowała, że niemal wszystkie wydarzenia sportowe zostały, zawieszone, odwołane lub przeniesione. W wielu państwach sytuacja wygląda dramatycznie. W Europie powoli społeczeństwa zaczynają wracać do wcześniejszego funkcjonowania. Jednak w Stanach Zjednoczonych sytuacja jest obecnie najgorsza na świecie. W ciągu doby umiera tam z powodu koronawirusa ponad 2000 osób.

Polsat pokaże Polaka w akcji

Ta dramatyczna sytuacja nie stanie na przeszkodzie w rozegraniu turnieju tenisowego UTR Pro Match Series w West Palm Beach na Florydzie, w którym udział weźmie m.in. Hubert Hurkacz. Turniej będzie transmitowała telewizja Polsat.

Początkowo Polak nie znalazł się na liście zawodników biorących udział w tym turnieju. Pierwotnie w turnieju mieli zagrać Matteo Berrettini oraz Amerykanie Reilly Opelka, Tennys Sandgren i Tommy Paul. Włoch musiał zrezygnować ze względu na kontuzję, a w jego miejsce wskoczył Hurkacz.

UTR Pro Match Series będzie rozgrywany na prywatnym korcie tenisowym na Florydzie. Zawody nie są wliczane do żadnego rankingu i nie będą miały wpływu na pozycję Polaka w klasyfikacji ATP. Turniej rozpocznie się w piątek, a na niedzielę zaplanowany jest finał. Niezleżnie od wszystkiego Hubert Hurkacz na Florydzie rozegra cztery mecze.

Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Czytaj dalej

Polak najwyżej w rankingu spośród uczestników

Z grona zawodników biorących udział w UTR Pro Match Series, Polak jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem. Hurkacz jest 29. rakietą świata. Jego rywale, czyli Reilly Opelka jest na 39. miejscu w rankingu ATP, Tennys Sandgren jest 55, a Tommy Paul 57.

Cały turniej ma zostać rozegrany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Na korcie będą przebywać wyłącznie zawodnicy i sędzia. Każdy z zawodników otrzyma własny zestaw piłek, a dodatkowo a po zakończeniu każdego meczu plac gry będzie dezynfekowany.

Hubert Hurkacz w Stanach Zjednoczonych przebywa od dwóch miesięcy. Początkowo miał wziąć udział w prestiżowym BNP Paribas Open w Indian Wells, ale z powodu pandemii koronawirusa wszelkie rozgrywki zawodowe zostały zawieszone. Polak trenuje w Saddlebrook pod okiem swojego opiekuna Craiga Boyntona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski powiedział o jesieni. Mówił o dwóch epidemiach, których boi się najbardziej
  2. Historyczna chwila. Metro podało informacje o pasażerach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News