Polsat
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 11 Marca 2020

Dziennikarze Polsatu zagrożeni koronawirusem. Komentatorzy objęci kwarantanną

Polsat relacjonuje wszystkie mecze Ligi Mistrzów w tym sezonie. Dwóch z nich nie mogło jednak pojawić się w środowym studiu stacji z powodu zagrożenia koronawirusem. Zastosowano wobec nich specjalne środki ostrożności.

Rozprzestrzeniający się koronawirus paraliżuje rozgrywki piłkarskie w Europie. Kolejne spotkania są odwoływane lub rozgrywane bez udziału publiczności. Epidemia utrudnia życie również komentatorom, relacjonującym najważniejsze wydarzenia sportowe.

Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiKoniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiCzytaj dalej

Polsat "osłabiony" koronawirusem

Artur Wichniarek i Marcin Feddek we wtorek byli sprawozdawcami Polsatu z meczu RB Lipsk - Tottenham. Obaj eksperci relacjonowali spotkanie z niemieckiego stadionu, na którym mecz został rozegrany w obecności kibiców. W obawie przed koronawirusem obaj panowie po powrocie do Polski zostali skierowani do izolatki.

"Miałem być dzisiaj w studio LM, ale niestety po wczorajszym meczu RB - Tottenham mamy z Marcinem Feddkiem tygodniową kwarantannę ze względu na pobyt w Niemczech. Wszystkie wyjazdy komentatorów na mecze w kolejnych tygodniach skasowane. Wszystkie komentarze z Warszawy" - czytamy na Twitterze Artura Wichniarka.

Kamil Stoch nie dał się rywalom. Polski skoczek wciąż na czele klasyfikacjiKamil Stoch nie dał się rywalom. Polski skoczek wciąż na czele klasyfikacjiCzytaj dalej

Liga Mistrzów bez polskich korespondentów

W związku z zagrożeniem koronawirusem szefowie stacji podjęli decyzję, że kolejne spotkania będą komentowane wyłącznie z "dziupli" w Warszawie. To niewątpliwy cios dla Polsatu, który słono zapłacił za licencję do prezentowania wszystkich spotkań najlepszych rozgrywek piłkarskich na świecie.

Zagrożenie koronawirusem nad Wisłą rośnie z dnia na dzień. W Polsce odnotowano dotąd 31 przypadków zarażenia COVID-19, a ponad 1,5 tysiąca osób, podobnie jak Wichniarek i Feddek, musi przejść kwarantannę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News