Polsat
Pixabay
Autor - 18 Października 2020

Polsat przekazał smutne informacje całej Polsce. Tragedia, nie żyje Stanisław Kogut, przegrał z koronawirusem

Polsat przekazał dziś niezwykle przykre informacje - zmarł ceniony polityk i działacz piłkarski Stanisław Kogut. Jak dowiadujemy się z mediów, były senator zmarł z powodu koronawirusa. Kogut przebywał w szpitalu w Gorlicach, miał niespełna 67 lat.

Polsat w jednym ze swoich serwisów informacyjnych przekazał dziś tragiczną wiadomość. Były senator, ale również działacz sportowy, zmarł w szpitalu w Gorlicach w wieku niespełna 67 lat. Nieoficjalnie wiadomo, że Stanisław Kogut był zarażony koronawirusem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta
Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Polsat przekazał przykrą wiadomość

Jako pierwszy informację o śmierci byłego polityka przekazał Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. programu Czyste Powietrze. - Nie żyje Stanisław Kogut, były senator. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie - napisał na Twitterze Orzeł. Z kolei informację o zakażeniu koronawirusem podał portal miastoNS.pl.

Jak podaje Polsat, informację o śmierci byłego senatora potwierdził PAP Wiktor Durlak, senator PiS z okręgu nowosądeckiego, znajomy zmarłego polityka. Stanisław Kogut w przeszłości działał w NSZZ "Solidarność" i był senatorem VI, VII, VIII oraz IX kadencji również z list Prawa i Sprawiedliwości. W przeszłości był również aktywnym działaczem piłkarskim.

Justyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaJustyna Żyła bardzo pomogła Piotrowi Żyle. Mało kto o tym wie, założyli dochodowy biznes, Piotr powinien dziękować do końca życiaCzytaj dalej

Jedna z najważniejszych postaci Kolejarza Stróże

Stanisław Kogut swego czasu objął posadę wiceprezesa Kolejarza Stróże. Był współtwórcą jednego z największych sukcesów tego klubu, który w 2010 awansował do I ligi. Rok później drużynę przejął trener Przemysław Cecherz, który niedawno wspominał współpracę ze Stanisławem Kogutem.

- Nieraz dopadliśmy sobie do gardeł, pokłóciliśmy się np. o danego zawodnika. Na następny dzień zaraz był telefon: ″Aleśmy se dali. Jo zdenerwowany, ty zdenerwowany″. Ale pracowało nam się kapitalnie - powiedział w rozmowie z TVP Sport ówczesny trener Kolejarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News