Mateusz Borek
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 20 Lutego 2020

Polsat oszukał Mateusza Borka? Komentator ma wielki żal do stacji

Polsat traci kolejnych dziennikarzy. Po odejściu Tomasza Smokowskiego i Romana Kołtonia, zakończenie współpracy z Mateuszem Borkiem wydaje się przesądzone. Popularny komentator ostro zaatakował zarząd stacji, który, jego zdaniem, miał nie dotrzymać danego wcześniej słowa.

Polsat zmienił zasady współpracy z dziennikarzami - pracownicy stacji dostali zakaz prowadzenia działalności w internecie. W związku z ultimatum zarządu z pracy w najstarszej polskiej telewizji prywatnej zrezygnował Roman Kołtoń, który zamierza się skupić na rozwijaniu youtube'owego kanału. Podobnie uczynił Tomasz Smokowski. Trwają spekulacje na temat przyszłości symbolu stacji - Mateusza Borka. Sam zainteresowany dolał oliwy do ognia w rozmowie z Weszło FM.

Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słaboPolacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słaboCzytaj dalej

Polsat oszukał Borka? Komentator uderza w stację

- Jeśli czujesz truciznę, to się zaczynasz zastanawiać nad pewnymi rzeczami. Trochę inaczej się umawialiśmy z naszym szefem. Uzyskaliśmy zgodę na funkcjonowanie tego projektu [Kanał Sportowy - przyp. red.], a kilkanaście dni później zostaliśmy wezwani na spotkanie i usłyszeliśmy od naszego pryncypała: "nie, bo nie". Nie wiem, o co do końca chodzi. Jedni mogą funkcjonować w sposób partnerski, a inni nie - oświadczył.

Mateusz Borek podkreśla, że ewentualnego odejścia z Polsatu nie traktowałby w kategoriach porażki. - Nie jestem uzależniony od telewizji. Mogę wyobrazić sobie życie bez dużego turnieju. Nie mam z tym żadnego problemu. Mam mało wiedzy co dalej ze mną. Mamy się spotkać z prezesem Polsatu i usiąść jak dojrzali ludzie - tłumaczył.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Z Polsatu do Kanału Sportowego

Mateusz Borek wspólnie z Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem i Krysztofem Stanowskim niebawem wystartują z nowym projektem na platformie YouTube. Popularni dziennikarze na końcówkę lutego zapowiedzieli otwarcie Kanału Sportowego, na którym, wraz z zaproszonymi przez siebie osobami będą emitować serię programów na temat różnych dyscyplin.

Przed oficjalnym startem kanału projekt zebrał aż 77 tys. subskrypcji. Dotychczas zamieszczono tam trzy materiały, z których każdy uzyskał ponad 100 tys. wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył
  2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News