Polsat Tomasz Hajto
Polsat
Autor Piotr Bernaciak - 23 Lutego 2020

Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w Polsacie

Polsat od wielu lat pokazuje swoim widzom program Cafe Futbol, w którym oglądający poznają opinie ekspertów na aktualne tematy piłkarskie. Dzisiaj jednak jeden z nich został kompletnie ośmieszony.

Polsat od wielu lat stara się zapewniać fanom sportu możliwość śledzenia opinii ekspertów, którzy często zabierają głos w sprawie wydarzeń w polskim i europejskim futbolu. Z tego powodu już wiele lat temu na antenie popularnej stacji zadebiutował program Cafe Futbol. Ostatnio przeszedł on pewne zmiany, jednak skład ekspertów od kilku lat pozostaje niezmienny.

Dziś w piłkarskim programie doszło do sytuacji, która wywołała u wielu widzów nagły wybuch śmiechu. Inni jednak twierdzili, że takie zdarzenie daje fatalne świadectwo osobom zasiadającym w studiu. Ekspert został kompletnie ośmieszony na oczach tysięcy widzów w programie na żywo.

Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historiiSmutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historiiCzytaj dalej

Polsat od lat emituje Cafe Futbol

Cafe Futbol po raz pierwszy pojawiło się w telewizji Polsat już wiele lat temu, jeszcze w czasach, gdy Robert Lewandowski dopiero debiutował w Borussii Dortmund i nie był znany na całym świecie. To właśnie tam doszło niegdyś do wypowiedzi Romana Kołtonia, który wprost przyznał, że nie wróży Polakowi kariery w Niemczech wobec konkurencji ze strony Lucasa Barriosa.

Dzisiejsza wymiana zdań przyćmi jednak tamtą dyskusję. Tomasz Hajto stwierdził, że Borussia Dortmund po objęciu drużyny przez Jurgena Kloppa czekała na zwycięstwo przez kilkanaście kolejek. Jego słowa błyskawicznie zweryfikował wspomniany Kołtoń, wspominając zgodnie z prawdą, że Borussia odniosła zwycięstwo już w pierwszej kolejce nowego sezonu Bundesligi.

Wielki sukces polskich sportowców. Stanęli na podium Pucharu ŚwiataWielki sukces polskich sportowców. Stanęli na podium Pucharu ŚwiataCzytaj dalej

Polsat transmituje wiele wydarzeń i programów sportowych

Hajto zaczął tłumaczyć się, że mówił z pamięci, tymczasem Kołtoń skorzystał z telefonu, jednak widzowie zgodnie przyznali, że taki stan wiedzy u eksperta siedzącego w takim programie świadczy o braku jego przygotowania i ubogiej wiedzy na temat ostatnich lat w futbolu. Trzeba przyznać, że Hajto zaliczył bardzo niefortunną wpadkę, która nie pomogła mu w zyskaniu sympatii wśród kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środka
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News