Polsat
YouTube - Polsat
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Wielka awantura po show Polsatu. Zawodnicy MMA nie wytrzymali, zrobiło się gorąco

Polsat wyemitował kolejny odcinek swojego show, po którym doszło do wielkiej awantury w mediach społecznościowych. Zawodnicy nie utrzymali nerwów na wodzy i zwrócili się do siebie w bezpośredni sposób. Padły mocne słowa.

Polsat jakiś czas temu zaprezentował szerokiej widowni show Tylko Jeden. Droga do KSW, który jest dość przełomowym formatem w polskiej telewizji. Do tej pory nie mieliśmy bowiem do czynienia z programem, w którym zwycięzca mógł liczyć na kontrakt z jedną z najbardziej znanych federacji sportowych w kraju. Tym razem jednak telewizja zaproponowała widzom coś nowego na czas pandemii.

Po programie doszło jednak do niemałej awantury, która miała miejsce w mediach społecznościowych. Dwaj zawodnicy MMA nie wytrzymali i wymienili między sobą "uprzejmości" w dość mocny sposób. Fani spodziewają się, że w przyszłości mogłoby dojść do walki między zawodnikami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Przedstawiamy najgorętszą tenisistkę świata. Ma miliony fanów i osiąga wielkie sukcesy w młodym wieku (FOTO)Przedstawiamy najgorętszą tenisistkę świata. Ma miliony fanów i osiąga wielkie sukcesy w młodym wieku (FOTO)Czytaj dalej

Polsat emituje nowe show

6 marca tego roku w Polsacie zadebiutowało show Tylko Jeden, które jest prowadzone przez Blankę Lipińską. W jego ramach mierzą się ze sobą zawodnicy MMA, którzy na ten moment nie są znani szerokiej publiczności. Zwycięzca programu otrzyma kontrakt z federacją KSW, dzięki czemu stanie przed życiową szansą na zrobienie profesjonalnej kariery sportowej.

Jeden z uczestników, Piotr Walawski, po walce zwymiotował ze zmęczenia. Przykuło to uwagę Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego, który stwierdził, że takie zachowanie nie przystoi komuś uchodzącemu za profesjonalistę.

- Rzyganie po dwóch 3 min rundach? Chłopaki...stary dziad walczył trzy walki jednego wieczoru a nie trzy rundy - napisał Jurkowski na Twitterze.

Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieCzytaj dalej

Show telewizji Polsat cieszy się popularnością

- Niedzielna rozkminka: krytykuje się rzyganie w klatce po ciężkiej walce, podczas gdy nie wychodzi się do drugiej rundy bo mostek boli. Męczycie o odpowiedź to macie - odpowiedział Jurkowskiemu Piotr Walawski, odnosząc się do jednej z walk Jurkowskiego na KSW.

Obecny spiker Legii Warszawa nie pozostał dłużny. Znany jest on z gorącego temperamentu i z tego, że w tego typu sytuacjach nie trzyma języka za zębami. Fani spodziewali się szybkiej repliki, a ta pojawiła się bardzo szybko.

- Mostek połamany przez Bartosza Fabińskiego i Daniela Omielańczuka na sparingach przed walką. Życzę ci chłopcze, abyś kiedykolwiek miał możliwość sparować z takimi asami i życzę, aby mimo tego co pokazałeś w programie, zrobił karierę i miał szansę wyjść do walki w KSW, tak jak ja to robię od 2004 roku. Chciałeś być złośliwy? Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą. Pokora. Słowo klucz. Także do pracy i zapytaj trenerów Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego, czy to było potrzebne - napisał Jurkowski.

Być może doczekamy się walki Jurkowskiego z Walawskim - na takie starcie po internetowej sprzeczce czekają kibice. Trudno jednak potwierdzić, czy Jurkowski zgodziłby się na pojedynek.

źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Mężczyzna wypadł z 9. piętra. Nie żyje, trwa akcja policji
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News