Polska
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Sierpnia 2020

Pilna informacja dla polskich kibiców. Polska będzie gospodarzem sportowej imprezy, selekcjoner potwierdza

Polska dostanie szansę organizacji kolejnej znaczącej imprezy, jeśli chodzi o skoki narciarskie. Wszyscy sympatycy naszych reprezentantów już niedługo będą mieli okazję ponownie zobaczyć ich w akcji na polskim obiekcie. Zawody odbędą się już za kilka tygodni, co potwierdził trener naszych skoczków Michal Doleżal. Będzie to już kolejna po niedawnych zawodach Letniego Grand Prix okazja dla zawodników, by stanąć do rywalizacji. 

Polska zaledwie kilka dni temu gościła światową czołówkę skoczków narciarskich, a już niedługo odbędą się w naszym kraju kolejne prestiżowe zawody. Trener naszej kadry Michal Doleżal potwierdził, że za kilka tygodni nasi skoczkowie ponownie będą mieli okazję stanąć do rywalizacji.

Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ponad 150 zarażonych. Koronawirus na pielgrzymce
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Zatrważające sceny w Gdańsku. Nie miał litości. Wszystko rozegrało się na oczach turystów


Polska zorganizuje kolejne konkursy skoków narciarskich

W miniony weekend na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle odbyły się dwa konkursy Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Były to jedyne w tym roku zawody tego letniego cyklu, gdyż organizatorzy pozostałych konkursów, w obawie przed pandemią koronawirusa, zdecydowali się odwołać rywalizację. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę prym wiedli nasi zawodnicy.

Dwukrotnie zwyciężył Dawid Kubacki, a na podium obok niego stawali jeszcze Kamil Stoch i Piotr Żyła. Z dobrej strony zaprezentowali się również inni nasi skoczkowie. Powodów do zadowolenia kibice mogą mieć jeszcze więcej. Dowiedzieliśmy się, że już za kilka tygodni w Polsce odbędą się kolejne prestiżowe zawody.

Polski Związek Narciarski po konsultacji z FIS podjął decyzję, że zorganizuje w Polsce zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego, czyli zawodów, które można określić mianem drugiej ligi skoków narciarskich. Odbędą się one już 18 i 19 września, więc kibice nie będą musieli długo czekać na kolejne emocje związane z ulubioną dyscypliną.

Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej


Michal Doleżal potwierdza wspaniałe nowiny

Doskonałe informacje potwierdził selekcjoner reprezentacji Polski Michal Doleżal, który jednocześnie przyznał, że podczas zawodów planuje wystawić szeroką kadrę. Oznacza to, że będziemy mieli prawdopodobnie okazję oglądać zawody na bardzo wysokim poziomie. Na podobny zabieg mogą się zdecydować też inne reprezentacje, gdyż będzie to jedna z ostatnich szans do rywalizacji przed sezonem zimowym.

- Wystąpimy w tych konkursach, choć na pewno nie wszyscy. O tym zdecydujemy jednak trochę później - zdradził Doleżal. Być może oznacza to, że nie wystartują liderzy naszej kadry, a więc Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła.

Źródło: Sport.pl


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważająca informacja od Ministerstwa Zdrowia. Liczba zgonów w Polsce przekroczyła 2 tysiące
  2. Mężczyzna znalazł na polu niezwykle dziwne "jaja". Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachu
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Szokujące nagranie niczym z filmu akcji - Funkcjonariusze wywlekli kierowcę z auta

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News