Polska zorganizuje imprezę
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

To już pewne. Polska gospodarzem wielkiej imprezy, wszystko na Stadionie Śląskim!

Polska znów będzie gospodarzem wielkiej imprezy. Dowiedzieliśmy się, że na Stadionie Śląskim gościć będą najwybitniejsi sportowcy świata. To pierwsza tego typu impreza w naszym kraju od wielu miesięcy.

Polska już niebawem zorganizuje wielką imprezę. Wiadomości na ten temat zostały podane dzisiaj, dzięki czemu wiemy, że jedni z najwybitniejszych sportowców świata zjawią się w naszym kraju, by zaprezentować widzom swoje umiejętności. Wydarzeniu z pewnością towarzyszyć będą ogromne emocje.

Okazuje się, że w naszym kraju zorganizowane zostaną nieoficjalne mistrzostwa świata w sztafecie. IAAF World Relays odbędą się w naszym kraju w 2021 roku i z pewnością zainteresują wielu kibiców sportu na całym świecie. Polska doczekała się wielkiego wyróżnienia.

Kiedy wróci Leo Messi? Nieobecność Argentyńczyka coraz dłuższa, przewidywania są bezlitosneKiedy wróci Leo Messi? Nieobecność Argentyńczyka coraz dłuższa, przewidywania są bezlitosneCzytaj dalej

Polska wygrała walkę o organizację światowego czempionatu z japońską Jokohamą. Zwycięstwo śląskiego stadionu nie może budzić wielkich kontrowersji. Wszystko przez to, że obiekt sportowy został zaprojektowany w taki sposób, by można było organizować na nim także zawody lekkoatletyczne.

IAAF World Relays odbędą się w pierwszy weekend maja 2021 roku.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News