Polska - Holandia
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2020

Czy Polska wygra dziś z Holandią?

Polska - Holandia zapowiada się na bardzo trudne spotkanie dla Biało-czerwonych. Na ten moment zawodnicy Jerzego Brzęczka nie są faworytami do zwycięstwa, na co wskazuje ich ostatnia dyspozycja. Zanosi się na bardzo trudne spotkanie.

Polska - Holandia jest jednym z najtrudniejszych spotkań dla naszej kadry w tej edycji Ligi Narodów. Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka spisuje się naprawdę źle i nie zanosi się na to, by miała zdobyć punkty w starciu z rewelacyjną Holandią. Drużyna ta wydaje się być poza naszym zasięgiem.

Wydaje się, że w przypadku naszej porażki Jerzy Brzęczek może dziś pożegnać się z posadą. Nasza drużyna zdecydowanie rozczarowuje kibiców w ostatnich spotkaniach i wiele wskazuje na to, że nie awansuje do Final Four Ligi Narodów.

Pomimo obecności Roberta Lewandowskiego polska drużyna narodowa prawdopodobnie nie wygra z Holandią. Rywale mają znacznie mocniejszy skład, a morale w naszej ekipie są wyjątkowo niskie. Kibice nie są pełni optymizmu.

Zanosi się więc na to, że Holendrzy odniosą dziś łatwe zwycięstwo. Prawdopodobnie pozwoli im to na awans do czołowej czwórki Ligi Narodów, a nasza drużyna będzie musiała zadowolić się utrzymaniem w swojej dywizji, co nie było wcale oczywiste.

Czy uważacie, że reprezentacja Polski przegra z Holandią?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News