skoki narciarskie
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Stycznia 2020

Polski wieczór w Predazzo. Kubacki na podium Pucharu Świata

Skoki narciarskie w tym sezonie są wyjątkowo emocjonujące. Reprezentanci Polski znowu zaliczyli świetne zawody. Dawid Kubacki zakończył zawody jako trzeci, a Piotr Żyła i Kamil Stoch znaleźli się tuż poza podium.

Skoki narciarskie w Predazzo budziły dziś wielkie emocje wśród kibiców. Każdy zastanawiał się, jak wypadną reprezentanci Polski, a szczególnie Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Zwycięzca prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni nie zawiódł oczekiwań kibiców i zajął trzecie miejsce w konkursie. Piotr Żyła i Kamil Stoch musieli cieszyć się czwartym miejscem w trakcie zawodów.

Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)Czytaj dalej

Skoki narciarskie. Polacy znów mocni z Predazzo

Po wczorajszych zawodach wydawać się mogło, że Polacy wprost zdominują dzisiejsze zawody. Wielu kibiców wierzyło szczególnie w Dawida Kubackiego, który do dzisiejszych zawodów 5 razy z rzędu znajdował się na podium w trakcie zawodów pucharowych. Serię udało się podtrzymać i dzięki zakończeniu zawodów na trzecim miejscu Polak umocnił się w kwalifikacji Pucharu Świata. Jego lot na 101 metrów był prawdziwą ozdobą konkursu.

Z kolei Kamil Stoch i Piotr Żyła zajęli ex aequo czwarte miejsce w trakcie zawodów. Stoch skoczył o metr mniej niż Kubacki, a były mąż Justyny Żyły zaliczył fenomenalną zwyżkę formy i poszybował w drugiej serii zawodów na 104 metry. Gdyby lepszy wynik w pierwszej serii, Żyła mógłby wygrać całe zawody.

Świetna forma reprezentantów

Trzeba przyznać, że dzisiejsze zawody po raz kolejny były potwierdzeniem tego, jak dobrze Polacy czują się na włoskich skoczniach. Trójka Kubacki-Stoch-Żyła wypadła rewelacyjnie i wszyscy kibice z wytęsknieniem czekają na kolejne zawody Pucharu Świata.

Warty odnotowania jest fakt, że zawody we Włoszech zostały wygrane przez Austriaka Stefana Krafta, który dostał świetne noty za styl i wiatr. Jego skok na 101 metrów utwierdził wszystkich o dobrej dyspozycji reprezentanta Austrii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularność
  2. Niesamowity gest Roberta Lewandowskiego. Napastnik wspiera WOŚP w niezwykły sposób
  3. Śmierć wybitnego sportowca. TVP przekazuje smutne informacje
  4. Piłkarz Legii opuszcza Warszawę. Skorzystał z oferty legendarnego klubu
  5. Jagiellonia Białystok sprzeda piłkarza za rekordową kwotę? Zainteresowanie legendarnego klubu
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News