Carlo Ancelotti obserwuje kolejnego Polaka
YouTube - Sky Sports
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lipca 2019

Polskie trio w Napoli możliwe. Ancelotti obserwuje kolejnego Polaka

Carlo Ancelotti od pewnego czasu ma okazję prowadzić w Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Niewykluczone, że do tego grona dołączy kolejny Polak. Włoski trener obserwuje naszego rodaka.

Napoli cieszy się wielkim zainteresowaniem polskich kibiców ze względu na to, że w klubie występuje dwóch reprezentantów naszego kraju. Od dłuższego czasu na zaufanie Carlo Ancelottiego mogą liczyć zarówno Arkadiusz Milik, który był najlepszym strzelcem klubu w minionym sezonie, jak i Piotr Zieliński. Niewykluczone, że niebawem polska grupa w Neapolu może się powiększyć.

Carlo Ancelotti ma w najbliższym czasie zorganizować obóz dla najmłodszych zawodników klubu, którzy mogliby niebawem wzmocnić pierwszy zespół. Na zgrupowaniu zabraknie wszystkich zawodników kadry klubu, pojadą na niego jedynie młodzieżowcy i sztab pierwszego zespołu. Wszystko zostanie zorganizowane po to, by doświadczony szkoleniowiec mógł przyjrzeć się talentom z klubu.

Kolejny Polak w Napoli?

W Primaverze Napoli (zespole młodzieżowym) występuje 17-letni Hubert Idasiak, który trafił do klubu rok temu z akademii Pogoni Szczecin. Od tego czasu ma on pewne miejsce w kadrze meczowej młodzieżowej drużyny i spisuje się w niej bardzo dobrze. W tym sezonie zdarzyło mu się nawet obronić kilka rzutów karnych, popisując się świetną dyspozycją, dzięki czemu zyskał uznanie pierwszego trenera zespołu.

Marcin Kamiński zmieni klub? Obrońca może zostać w Bundeslidze

Idasiak ma się znaleźć w kadrze na obóz i będzie miał szansę zaimponować Ancelottiemu. Dzięki temu były szkoleniowiec Realu Madryt może włączyć go do kadry pierwszego zespołu Napoli na kolejny sezon.

Lewandowski na dłużej w Bayernie! Nowy kontrakt Polaka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News