Premier
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Września 2020

Premier idzie na wojnę z kibicami? Stanowcze słowa szefa rządu, kazał fanom się zamknąć

Premier, jako jedna z najważniejszych osób w państwie, postanowił skrytykować kibiców, którzy w trudnym czasie pandemii koronawirusa, jaka opanowała świat, nadal wiernie kibicują swoim ulubionym drużynom. Szef rządu nie szczędził przykrych słów sympatykom futbolu i wręcz w wulgarny sposób nakazał im, jak mają się zachowywać. 

Premier to osoba, która w dużym stopniu kieruje krajem, dlatego też szef rządu postanowił zabrać głos w sprawie pandemii koronawirusa i kibiców, którzy decydują się w tym niebezpiecznym czasie mimo wszystko dopingować swoje ulubione zespoły na stadionach. Polityk europejskiego kraju jest zirytowany postawą fanów piłki nożnej.

Lewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawoLewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. Nie przeczytasz i się w końcu natniesz. Oszuści tylko czyhają na Twój błąd
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc


Premier skrytykował kibiców udających się na stadion

W Holandii rozgrywki wznowiła Eredivisie. Odbyły się pierwsze od wielu miesięcy mecze piłkarskie. Sezon 2019/2020 nie został dokończony z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Eredivisie była jedną z pierwszych lig, które przerwały rozgrywki i nie wznowiły ich, gdy sytuacja związana z wirusem na to pozwoliła.

Zdecydowano o przerwaniu sezonu i nieprzyznawaniu tytułu mistrzowskiego, a także nie degradować żadnej drużyny niżej. Rząd wprowadził zakaz organizowania spotkań do września i dopiero w ostatnich dniach piłkarze w Holandii ponownie wybiegli na boisko. Na stadiony wrócili również kibice. Podobnie jak w Polsce na początku, obiekty mogą wypełnić się maksymalnie w 25% pojemności.

Justyna Żyła podaje przepis na pyszne placki ziemniaczane. Dodatkowy składnik nada daniu wyjątkowego smakuJustyna Żyła podaje przepis na pyszne placki ziemniaczane. Dodatkowy składnik nada daniu wyjątkowego smakuCzytaj dalej


Mocne słowa szefa holenderskiego rządu

Postawę sympatyków futbolu w bardzo ostrych słowach skrytykował szef Rady Ministrów Holandii Mark Rutte. Jego zdaniem zachowanie żywo dopingujących fanów jest niestosowne w czasie panującej pandemii.

- Gdy już tam jesteście, po prostu się zamknijcie. Oglądajcie mecz i nie krzyczcie, to możliwe - powiedział Rutte, cytowany przez Reutersa. Polityk ogólnie nie jest zwolennikiem umożliwienia kibicom uczestniczenia w spotkaniach Eredivisie. Jego zdaniem stadiony powinny zostać zamknięte.

- Zachowanie fanów jest głupie. W ten sposób nie opanujemy wirusa - powiedział Mark Rutte. Z uwagi na wzrost liczby zachorowań w Holandii możliwe, że wkrótce zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  2. Wielki zegar odlicza czas do końca. Nie uwierzysz, jak mało nam zostało
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News