Premier League kibice
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Jesteś kibicem? Nie wejdziesz na stadion jeszcze bardzo długo, wyciekły ważne nagrania, znamy daty

Premier League jako jedna z niewielu lig nie dostała potwierdzenia na temat tego, kiedy uda się wrócić do gry. Okazuje się jednak, że kibice nie wejdą na stadiony jeszcze długo. Wszystko wyszło na jaw w ujawnionych rozmowach.

Premier League została zawieszona jako jedna z ostatnich europejskich lig. Kibice mieli nadzieję na to, że jeszcze w najbliższym czasie uda im się zobaczyć swoich ulubieńców, jednka na ten moment nic na to nie wskazuje. Póki co władze angielskich rozgrywek nie ogłosiły żadnych postanowień dotyczących tego, kiedy miałby wrócić sezon najwyższej angielskiej ligi.

Teraz na jaw wyszły rozmowy przedstawicieli klubów Premier League, którzy mieli okazję rozmawiać na temat tego, jak będą dalej wyglądać rozgrywki ligowe. Wyciekła ważna wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy wciąż liczą na to, że uda im się w najbliższym czasie wrócić na trybuny, by śledzić występy swoich ulubieńców na żywo.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotaniNie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotaniCzytaj dalej

Premier League wciąż nie podała daty powrotu

Dziennikarze BBC ujawnili treść rozmów dotyczących powrotu angielskiego futbolu. Alex Rodman, delegat Blackburn Rovers, miał rozmawiać z innymi przedstawicielami klubów na temat powrotu Championship i Premier League. Jak wynika z rozmów, najwyższa liga angielska już w najbliższym sezonie powiększyłaby się do 23 drużyn, co z pewnością byłoby dużym skokiem.

Równie ważne dla fanów może być jednak to, że nie zanosi się na powrót kibiców w najbliższym czasie. Jak wynika z treści rozmów piłkarzy, nikt nie spodziewa się, by kibice wrócili na obiekty sportowe przed styczniem 2021 roku. Zmienić mogłaby to jednak szczepionka, o ile zostałaby upowszechniona w najbliższym czasie. Na to jednak póki co się nie zanosi.

Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduAnna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduCzytaj dalej

Premier League bez kibiców?

Gdyby jednak nie udało się wznowić Premier League i Championship w tym sezonie, mistrzostwo zostałoby uznane na podstawie obecnych wyników, podobnie jak gra w pucharach. Obyłoby się wówczas bez spadków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News