Premier League
instagram.com/kylewalker
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Kwietnia 2020

Gwiazdor Premier League miał zostać na kwarantannie. Zamiast tego wybrał panie do towarzystwa

Premier League od dawna nie widziała takiego skandalu. Jeden z piłkarzy Manchesteru City i gwiazdor reprezentacji Anglii złamał zasady kwarantanny i zrobił to w sposób, który odbiera mowę. W czasie, gdy zawodnik powinien trenować indywidualnie i oszczędzać zdrowie na czas zawieszenia rozgrywek, zdecydował się urządzić imprezę. Nie zabrakło pań do towarzystwa, o czym dowiedziały się dzisiaj wszystkie brytyjskie tabloidy.

Premier League, podobnie jak wszystkie ligi w Europie została zawieszona z powodu koronawirusa. Mimo że lekarze i władze państwowe apelują o pozostawanie w domach, to niektórzy łamią ten zakaz. Najbardziej spektakularnie zrobił to obrońca reprezentacji Anglii, który mimo nakazu klubu postanowił zorganizować w swoim domu imprezę. Jakby tego było, zaprosił Panie do towarzystwa, co zostało opublikowane dzisiaj we wszystkich brytyjskich mediach.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel
   2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzjiNoriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzjiCzytaj dalej

Premier League. Obrońca reprezentacji Anglii okrzyknięty największym skandalistą w kraju

Dzisiejszy incydent, którym żyje cała Wielka Brytania, zdarzył się w zeszłym tygodniu. Obrońca Manchesteru City - Kyle Walker dostał nakaz od władz klubowych, aby pozostać w domu. Zawodnik nie chciał się na to godzić i zaprosił do swojego domu prostytutki, o czym poinformowała na łamach "The Sun" jedna z nich.

- Pracuję dla agencji w Manchesterze. Dostałam telefon od szefa, że wysoko postawiony klient zażyczył sobie kogoś z klasą. Pojechałyśmy we dwie z dziewczyną z Brazylii. Kyle przedstawił się jako "Kai". Nie wiedziałam, że jest piłkarzem, ale powiedział nam to jego przyjaciel. Wtedy zrobiłam mu parę zdjęć. Spędziliśmy tam kilka godzin, za wszystko dostałyśmy 2200 funtów – przyznała kobieta, która gościła u piłkarza.

Orzeł Górskiego zwalczył koronawirusa. Wspaniałe wiadomości od legendarnego reprezentanta PolskiOrzeł Górskiego zwalczył koronawirusa. Wspaniałe wiadomości od legendarnego reprezentanta PolskiCzytaj dalej

Kyle Walker przeprasza

Po tym, jak zawodnik dostał groźbę kary od Manchesteru City, a także miał dowiedzieć się, że jest zawieszony w kadrze narodowej, przeprosił za to, że zachował się nieodpowiedzialnie w obliczu epidemii koronawirusa.

- Wiem, że jako profesjonalny piłkarz powinienem być wzorem do naśladowania. Nie sprostałem tej odpowiedzialności. Chciałbym przeprosić rodzinę, przyjaciół, klub, kibiców i wszystkich, których zawiodłem –oświadczył Walker.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  3. Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwości
  4. Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzji
  5. Gwiazdor Legii mógł wrócić po latach do Warszawy. Jedyne co chciał, to mieszkanie i samochód
  6. Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekend

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News