Premier League Lloris kontuzja
Autor Piotr Bernaciak - 5 Października 2019

Koszmarna kontuzja mistrza świata w meczu Premier League. Czeka go długa przerwa [WIDEO]

Premier League uważana jest za najlepszą ligę na świecie. W trakcie jednego z dzisiejszych spotkań doszło do koszmarnego urazu. Nabawił się go bramkarz Tottenhamu. Kibice cieszyli się z gola, jednak wiedzieli, że wspomniany uraz jest bardzo poważny.

Premier League cieszy się wielkim zainteresowaniem kibiców, a każde spotkanie wiąże się z milionową oglądalnością wśród telewidzów na całym świecie. Najczęściej przychodzi im oglądać piękne trafienia i efektowne akcje, jednak w trakcie dzisiejszego meczu Brighton z Tottenhamem było zupełnie inaczej. Doszło do wydarzenia, które przeraziło wszystkich kibiców.

Wszystko przez okropną kontuzję, jakiej nabawił się Hugo Lloris, bramkarz Tottenhamu. Golkiper starał się strzec dostępu do bramki Kogutów w wyjazdowym starciu, jednak musiał opuścić boisko zaledwie po kilku minutach gry. Wszystko przez pechową interwencję, jaką zaliczył przy golu na 0:1. Bramkarz upadł bardzo nieszczęśliwie, a na jego twarzy zagościł grymas bólu.

Zawodnik pobity przez kibiców przed meczem wyjazdowym. Spotkanie polskiej ligi odwołaneZawodnik pobity przez kibiców przed meczem wyjazdowym. Spotkanie polskiej ligi odwołaneCzytaj dalej

Okropna kontuzja bramkarza w Premier League

Francuz starał się złapać piłkę, jednak w dość pechowy sposób wypuścił ją na linii bramkowej, a po chwili padł gol. Golkiper próbował jeszcze zamortyzować swój upadek i to właśnie wtedy doszło do najgorszego. Na nagraniu widać, że lewa ręka doświadczonego bramkarza jest na pewno złamana. Oznacza to wiele miesięcy przerwy i bardzo długą rehabilitację.

Nie mamy wątpliwości, że Lloris wróci jeszcze do gry, jednak po tego typu kontuzji niejeden piłkarz chciałby porzucić grę w piłkę. Nagranie momentu urazu wygląda makabrycznie i radzimy, by nie oglądały go osoby wrażliwe.

Hugo Lloris opuści kilka miesięcy gry

Sztab medyczny Tottenhamu nie podał jeszcze dokładnych wiadomości na temat urazu, jednak wiadomo, że Francuz opuści kilka miesięcy gry w Premier League. Jego miejsce w bramce niemal na pewno zajmie Paulo Gazzanigga. Argentyńczyk dostawał już w poprzednim sezonie szanse od Mauricio Pochettino, jednak nigdy nie musiał jeszcze bronić jako bramkarz numer jeden w kadrze. Taka rola czeka go w najbliższych miesiącach.